Vonkajšie osvetlenie

LED svietidlá sú ideálnou voľbou pri osvetlení rozsiahlých vonkajších priestorov ako sú parkovacie plochy, parky, alebo športovíská.
Použitím širokej vyžarovacej krivky a neutrálnej bielej farby svetla docielime rovnomerne osvetlené parky, ktoré budú slúžiť príjemným chvílam na oddych, alebo vďaka vysokému podaniu farieb zvýšime bezpečnosť na parkoviskách a odľahlejších častí.

Pre architektonické riešenia ako je osvetlenie fasády budov, historické objekty a monumenty, alebo náboženské symboly sú kvalitné LED reflektory so špeciálnymi optickými prvkami vynikajúcim riešením ako dosiahnúť presne špecifikované nasvietenie objektu, samozrejme pri zachovaní najjemnejších detailov a zároveň teplého, mäkého podania farieb monumentu. Charakter objektu získa neporovnateľnú atmosféru a priláka viacej večerných návštevníkov.

Veľkoplošné reklamné nosiče ako bigboard, alebo megaboard využívajú halogenidové reflektory, ktoré sa vyznačujú veľmi vysokou spotrebou a nízkou životnosťou. Taktiež majú vysokú nestálosť farebného podania, čo je viditeľné na väčšine plôch na Slovensku.
Špeciálne riešenie, navrhnuté pre osvetlenie reklamných plôch v podobe modulárnej LED rampy dokáže priniesť viac ako 60% úspory na elektrickej energií, veľké množstvo prostriedkov na údržbových nákladoch (vysokozdvižná plošina, nákup svetelných zdrojov, práca) pri výhodnej návratnosti investície, ktorá sa pohybuje v priemere dvoch rokov.