Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.652.816
258.753
ton emisií CO₂
0517505,035
MWh

Akadémia L’Oréal v Jakarte získala nové plnospektrálne LED osvetlenie

Značka L'Oréal je známa po celom svete a študenti akadémie ako aj zákazníci očakávajú vzdelanie a skúsenosti na svetovej úrovni v ich učebniach a salónoch. Osvetlenie nielenže prináša zákazníkom a študentom žiarivé produkty spoločnosti L'Oréal, ale vytvára aj dokonalú atmosféru pre inšpiráciu študentov.

Akadémia L’Oréal v Jakarte získala nové plnospektrálne LED osvetlenie

Akadémia L'Oréal sa nachádza v Jakarte, v Indonézii, kde trénujú profesionálov v oblasti krásy aby udávali trendy v móde a inšpirujú kaderníkov s inováciami a pochopením lokálnych očakávaní a túžob. Z tohto dôvodu je nevyhnutné, aby osvetlenie tried akadémie malo kvalitné podanie farieb, ktoré zabezpečí presné vykresľovanie farieb vlasov.

Riešenie

V prostredí, v ktorom bola kvalita osvetlenia kritická a vyžadoval sa vysoký index podania farieb, sa Soraa perfektne hodila. Osvetlenie Soraa pomohlo vytvoriť atmosféru, ktorú študenti ocenia a na ktorú sa spoliehajú v ich novom modernom zariadení. Svietidlá Soraa umožňujú kaderníkom L'Oréal s istotou vybrať najvernejšiu farbu pre svojich zákazníkov.

Vlasové produkty stajlistov a vlasy zákazníkov sú teraz krásne a presne vykresľované technológiou Soraa VIVID Color ™, ktorá využíva všetky farby viditeľného spektra a dosahuje index podania farieb (CRI) 95 a to aj pre hlbokú červenú (R9). Svietidlá Soraa sú vybavené aj technológiou Soraa Natural White ™, ktorá prináša nekonečné odtiene bielej od bohatých teplých tónov po chladnú jasnú bielu s presnosťou.