Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili

11.706.729
46.544
ton emisií CO₂
0093087,142
MWh

Partneri

Naše projekčné riešenia sú založené na dlhoročných skúsenostiach. Pracujeme výlučne s technológiou popredných európskych výrobcov, ktoré sa vyznačujú špičkovou kvalitou, vynikajúcou účinnosťou, nadštandardnou zárukou a veľmi dlhou životnostou. Váš projekt získa garanciu energetickej úspory, bezporuchovej prevádzky a splnenie technických noriem.

Hess GmbH Licht+Form je spoločnosť vyrábajúca a distribuujúca pouličné osvetlenie a architektonické osvetlenie pre vnútorné a vonkajšie použitie, ako aj pre mestský nábytok, s plánovaním a implementáciou vo verejných priestoroch už 45 rokov. Spoločnosť Hess investuje značné množstvo prostriedkov do vývoja energeticky účinných výrobkov osvetlenia, ktoré pomohli vyrobiť jeden z najrôznejších sortimentov účinného pouličného osvetlenia na trhu. To je hlavný dôvod, prečo je spoločnosť Hess jednou z prvých rozhodnutí miest a samospráv, ktoré plánujú úplnú výmenu alebo modernizáciu existujúcich svetelných systémov.

Globálny špecialista na manažment energií a automatizáciu. Schneider Electric je lídrom v oblasti digitálnej transformácie riadenia energií a automatizácie v domácnostiach, budovách, dátových centrách, infraštruktúre a priemysle, vyvíja technológie a riešenia pre riadenie energií a procesov spôsobmi, ktoré sú bezpečné, spoľahlivé, efektívne a udržateľné. Skupina investuje do výskumu a vývoja inovácií pre udržateľný rozvoj

Silný výrobca, ktorý je hrdý na svoje dedičstvo v Európe. Viac ako 100 rokov značky z celej skupiny: Concord, Lumiance a Sylvania vyrábajú svietidlá v Belgicku, Nemecku, Francúzsku a UK. Tieto centrá sú základňou pre výrobky kde inovatívny dizajn, vývoj a výroba sú v súlade s neustále sa meniacimi požiadavkami tohto dynamického trhu.

Popredný európsky výrobca svietidiel, ktorý má niekoľko produktových línii designových svietidiel a niekoľko ďalších radov funkčných a technických svietidiel. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu a funkčnosť. Na vývoji sa rovnako podieľajú poprední dizajnéri. Spoločným charakteristickým rysom je použitie inovačných technológii, ktoré firma Trilux vyvíja.

Spoločnosť Philips prináša revolúciu v osvetlení už viac ako 125 rokov. Spoločnosť bola medzi prvými na svete, ktorá stála pri rozvoji elektrického osvetlenia a LED osvetlenia. V súčasnosti je priekopníkom v oblasti inteligentných systémov osvetlenia. Snaží sa čo najlepšie porozumieť tomu, ako osvetlenie pozitívne ovplyvňuje ľudí. Vďaka tomu ponúka inovácie, ktoré zákazníkom prinášajú do podnikania novú hodnotu.

Spoločnosť Zumtobel vyvíja už viac než 50 rokov inovatívne a individuálne riešenia osvetlenia spĺňajúce najvyššie ergonomické, ekonomické a ekologické požiadavky s vyššou estetickou pridanou hodnotou. Spoločnosť Zumtobel ako popredný tvorca inovácií ponúka obsiahle spektrum kvalitných svietidiel a systémov riadenia osvetlenia pre rôzne oblasti profesionálneho použitia.

Spoločnosť FAGERHULT je súčasťou skupiny Fagerhult Group, so zhruba 2.600 zamestnancami a pobočkami v približne 20 krajinách po celom svete. FAGERHULT vyvíja a vyrába profesionálne riešenia osvetlenia pre verejný aj súkromný sektor v podobe verejného osvetlenia pre samosprávy, osvetlenie pre školy, retail osvetlenie pre obchodné priestory, priemyselné osvetlenie, osvetlenie nemocníc a iných vnútorných a vonkajších priestorov už od roku 1945.

Spoločnosť Thorn Lighting je globálne osvedčený dodávateľ interiérových a exteriérových svietidiel s integrovanými ovládačmi. Naším cieľom je sprístupniť vynikajúce osvetlenie pre každého. Naše vysoko výkonné riešenia osvetlenia nájdete v mnohých odlišných aplikáciách, napr. Osvetlenie športových areálov, komunikácií, tunelov, mestských priestranstiev, kancelárií, vzdelávacích zariadení alebo priemyselných priestorov. Spoločnosť Thorn Lighting na trhu pôsobí od roku 1928.

OSRAM je jedným z dvoch najväčších výrobcov osvetlenia na svete. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment od základných súčastí až po elektronické predradníky, kompletné systémy svietidiel, reguláciu osvetlenia a jeho riešenia. Je tiež popredným dodávateľom svetelných zdrojov do prvovýroby automobilov. Už viac ako sto rokov spoločnosť OSRAM preukazuje, že "inteligentné svetlo je jej vášňou".

Spoločnosť bola založená v roku 1949 s cieľom vyrábať spotrebiče pre domácnosť vrátane sektoru pre osvetlenie ako Siemens-Electrogeräte GmbH so sídlom v Traunreut, Nemecko. Spoločnosť sa stala jedným z popredných výrobcov a poskytovateľov osvetľovacej techniky pre vnútorný aj vonkajší segment, a dnes zamestnáva okolo 1100 zamestnancov po celom svete. Siteco je súčasťou skupiny OSRAM od 1. júla 2011.

Spoločnosť BEGHELLI sa na trhu pohybuje už vyše 130 rokov. Za tú dobu si dokázala vytvoriť meno kvalitného výrobcu osvetlenia, ktoré spĺňa najprísnejšie technické a estetické požiadavky. Na domácom trhu sa radí medzi najvýznamnejších producentov svietidiel, výrobky so značkou BEGHELLI sa veľmi dobre uplatňujú aj na zahraničných trhoch v Európe a zámorí.

Spoločnosť SWAREFLEX je popredným poskytovateľom profesionálnych riešení pre systémy bezpečnosti premávky a funkčné osvetlenie už viac ako 60 rokov. Svojím vysoko kvalitným a inteligentným produktom zabezpečuje SWAREFLEX viditeľnosť a bezpečnosť ľudí v cestnej a železničnej doprave, ako aj v priemysle.

SLE je prvou platformou v oblasti osvetlenia na svete. Dodávame kompletné balíky inteligentných riešení osvetlenia spolu s profesionálnymi službami pre architektov, svetelných technikov, inštalačné firmy, dodávateľov, výskumníkov a značky. Zameriavame sa na osvetlenie ulíc, retailových aplikácií, priemyselných podnikov, kancelárskych priestorov, vzdelávacích inštitúcií a architektúry.

Firma SEC s.r.o. bola založená v roku 1992 so zámerom vyrábať kvalitné svietidlá v sortimente: núdzové svietidlá, interiérové svietidlá, svietidlá pre extrémne nízke teploty, informačné a reklamné svietidlá, svietidlá a elektronické predradníky pre hromadné dopravné prostriedky. V súčasnosti patrí SEC medzi popredných európskych výrobcov svietidiel, o čom svedčí aj podiel export 95% na celkovom obrate firmy.

Rodinná firma založená v roku 1975 so sídlom v Lindlar sa vyznačuje kvalitou a inováciami. Základným kameňom výrobkov v rámci komplexného sortimentu bol vývoj a výroba núdzových svetiel. Dnešné zameranie spočíva vo výrobkoch na úsporu energie v budovách, ako sú napríklad detektory pohybu a prítomnosti.