Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.723
42.011
ton emisií CO₂
0084022,734
MWh

Partneri

Naše projekčné riešenia sú založené na dlhoročných skúsenostiach. Pracujeme výlučne s technológiou popredných európskych výrobcov, ktoré sa vyznačujú špičkovou kvalitou, vynikajúcou účinnosťou, nadštandardnou zárukou a veľmi dlhou životnostou. Váš projekt získa garanciu energetickej úspory, bezporuchovej prevádzky a splnenie technických noriem.

Spoločnosť Philips prináša revolúciu v osvetlení už viac ako 125 rokov. Spoločnosť bola medzi prvými na svete, ktorá stála pri rozvoji elektrického osvetlenia a LED osvetlenia. V súčasnosti je priekopníkom v oblasti inteligentných systémov osvetlenia. Snaží sa čo najlepšie porozumieť tomu, ako osvetlenie pozitívne ovplyvňuje ľudí. Vďaka tomu ponúka inovácie, ktoré zákazníkom prinášajú do podnikania novú hodnotu.

Popredný európsky výrobca svietidiel, ktorý má niekoľko produktových línii designových svietidiel a niekoľko ďalších radov funkčných a technických svietidiel. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu a funkčnosť. Na vývoji sa rovnako podieľajú poprední dizajnéri. Spoločným charakteristickým rysom je použitie inovačných technológii, ktoré firma Trilux vyvíja.

Spoločnosť Zumtobel vyvíja už viac než 50 rokov inovatívne a individuálne riešenia osvetlenia spĺňajúce najvyššie ergonomické, ekonomické a ekologické požiadavky s vyššou estetickou pridanou hodnotou. Spoločnosť Zumtobel ako popredný tvorca inovácií ponúka obsiahle spektrum kvalitných svietidiel a systémov riadenia osvetlenia pre rôzne oblasti profesionálneho použitia.

LEDVANCE je jedným z popredných svetových výrobcov celkového osvetlenia pre profesionálov a koncových užívateľov, ktorý ponúka širokú radu LED svietidiel, pokročilých LED svetelných zdrojov, inteligentných a sieťových riešení v sektore Smart Home a Smart Building. LEDVANCE je odnožou oddelenia celkového osvetlenia spoločnosti OSRAM. Má pobočky vo viac ako 50 krajinách a aktivity vo viac ako 140 krajinách.

Silný výrobca, ktorý je hrdý na svoje dedičstvo v Európe. Viac ako 100 rokov značky z celej skupiny: Concord, Lumiance a Sylvania vyrábajú svietidlá v Belgicku, Nemecku, Francúzsku a UK. Tieto centrá sú základňou pre výrobky kde inovatívny dizajn, vývoj a výroba sú v súlade s neustále sa meniacimi požiadavkami tohto dynamického trhu.

Spoločnosť FAGERHULT je súčasťou skupiny Fagerhult Group, so zhruba 2.600 zamestnancami a pobočkami v približne 20 krajinách po celom svete. FAGERHULT vyvíja a vyrába profesionálne riešenia osvetlenia pre verejný aj súkromný sektor v podobe verejného osvetlenia pre samosprávy, osvetlenie pre školy, retail osvetlenie pre obchodné priestory, priemyselné osvetlenie, osvetlenie nemocníc a iných vnútorných a vonkajších priestorov už od roku 1945.

Hess GmbH Licht+Form je nemecká spoločnosť vyrábajúca a distribuujúca špičkové riešenie modulárnych inteligentných stožiarov verejného osvetlenia ako aj architektonické osvetlenie a mestský mobiliár s plánovaním a implementáciou vo verejných priestoroch už 45 rokov. Spoločnosť Hess investuje značné množstvo prostriedkov do vývoja energeticky účinných výrobkov osvetlenia, ktoré pomohli vyrobiť jeden z najrôznejších sortimentov účinného pouličného osvetlenia na trhu.

Spoločnosť Thorn Lighting je globálne osvedčený dodávateľ interiérových a exteriérových svietidiel s integrovanými ovládačmi. Naším cieľom je sprístupniť vynikajúce osvetlenie pre každého. Naše vysoko výkonné riešenia osvetlenia nájdete v mnohých odlišných aplikáciách, napr. Osvetlenie športových areálov, komunikácií, tunelov, mestských priestranstiev, kancelárií, vzdelávacích zariadení alebo priemyselných priestorov. Spoločnosť Thorn Lighting na trhu pôsobí od roku 1928.

Rodinná firma založená v roku 1975 so sídlom v Lindlar sa vyznačuje kvalitou a inováciami. Základným kameňom výrobkov v rámci komplexného sortimentu bol vývoj a výroba núdzových svetiel. Dnešné zameranie spočíva vo výrobkoch na úsporu energie v budovách, ako sú napríklad detektory pohybu a prítomnosti.

Spoločnosť bola založená v roku 1949 s cieľom vyrábať spotrebiče pre domácnosť vrátane sektoru pre osvetlenie ako Siemens-Electrogeräte GmbH so sídlom v Traunreut, Nemecko. Spoločnosť sa stala jedným z popredných výrobcov a poskytovateľov osvetľovacej techniky pre vnútorný aj vonkajší segment, a dnes zamestnáva okolo 1100 zamestnancov po celom svete. Siteco je súčasťou skupiny OSRAM od 1. júla 2011.

OSRAM je jedným z dvoch najväčších výrobcov osvetlenia na svete. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment od základných súčastí až po elektronické predradníky, kompletné systémy svietidiel, reguláciu osvetlenia a jeho riešenia. Je tiež popredným dodávateľom svetelných zdrojov do prvovýroby automobilov. Už viac ako sto rokov spoločnosť OSRAM preukazuje, že "inteligentné svetlo je jej vášňou".

Globálny špecialista na manažment energií a automatizáciu. Schneider Electric je lídrom v oblasti digitálnej transformácie riadenia energií a automatizácie v domácnostiach, budovách, dátových centrách, infraštruktúre a priemysle, vyvíja technológie a riešenia pre riadenie energií a procesov spôsobmi, ktoré sú bezpečné, spoľahlivé, efektívne a udržateľné. Skupina investuje do výskumu a vývoja inovácií pre udržateľný rozvoj

Spoločnosť SWAREFLEX je popredným poskytovateľom profesionálnych riešení pre systémy bezpečnosti premávky a funkčné osvetlenie už viac ako 60 rokov. Svojím vysoko kvalitným a inteligentným produktom zabezpečuje SWAREFLEX viditeľnosť a bezpečnosť ľudí v cestnej a železničnej doprave, ako aj v priemysle.

Firma SEC s.r.o. bola založená v roku 1992 so zámerom vyrábať kvalitné svietidlá v sortimente: núdzové svietidlá, interiérové svietidlá, svietidlá pre extrémne nízke teploty, informačné a reklamné svietidlá, svietidlá a elektronické predradníky pre hromadné dopravné prostriedky. V súčasnosti patrí SEC medzi popredných európskych výrobcov svietidiel, o čom svedčí aj podiel export 95% na celkovom obrate firmy.

Rosa Group, založená v roku 1992 pánom Stanislawom Rosom, je poľská firma špecializovaná na vývoj a výrobu komplexného vonkajšieho osvetlenia. V tom čase zamestnávala niekoľko ľudí. Dnes je dynamická firma v osvetľovacom priemysle. Výroba je lokalizovaná v meste Tychy, Poľsko a v dvoch ďalších krajinách. Rosa zamestnáva cez 300 ľudí. Hlavnou výhodou je možnosť vyrobiť atypický produkt a customizovať ho podľa požiadaviek investora.

Spoločnosť BEGHELLI sa na trhu pohybuje už vyše 130 rokov. Za tú dobu si dokázala vytvoriť meno kvalitného výrobcu osvetlenia, ktoré spĺňa najprísnejšie technické a estetické požiadavky. Na domácom trhu sa radí medzi najvýznamnejších producentov svietidiel, výrobky so značkou BEGHELLI sa veľmi dobre uplatňujú aj na zahraničných trhoch v Európe a zámorí.

ELV Produkt a.s. Senec je najväčším slovenským výrobcom predpätých betónových a oceľových stožiarov so 60 ročnou tradíciou a patrí medzi najväčších producentov uvedeného sortimentu v regióne V4. Firma sa zaoberá výrobou a predajom betónových a oceľových stožiarov.

OMS Lighting sa stala najväčším výrobcom priemyselných a domácich svietidiel v strednej a východnej Európe. OMS kladie dôraz na maximálnu spokojnosť zákazníka neustálym uspokojovaním potrieb a očakávaní našich zákazníkov. Operatívna a strategická flexibilita nám umožňuje dosiahnuť naše ciele.

Fotovoltaická technika nemeckej firmy Viessmann poskytuje vzájomne dokonale zladené komponenty skladajúce sa z fotovoltaických modulov, striedačov a montážnych systémov i systémov zásobníkov elektrickej energie a tepelných čerpadiel k zvýšeniu využitia elektriny vlastnej výroby.

Loxone je rakúska značka a európsky líder ktorý poskytuje jednoduché riešenie pre inteligentné ovládanie a automatizáciu projektov všetkých druhov: od jednotlivých zariadení, cez chytré domácnosti (smart home) až po rozsiahle budovy a komplexy.

ETREL poskytuje stavebné kamene pre rozmanitú škálu riešení e-mobility. Interaktívne nabíjacie stanice, doplnené o pokročilý softvérový balík OCEAN, sú chrbtovou kosťou akéhokoľvek podnikania v oblasti e-mobility. Ako popredný hráč v oblasti výskumu a vývoja v odvetví inteligentných sietí hrá spoločnosť Etrel kľúčovú úlohu pri určovaní globálnych trendov.