Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.176.904
41.660
ton emisií CO₂
0083319,119
MWh

Chevron čerpacia stanica stavila na „zelenú“ s LED osvetlením

Chevron čerpacia stanica v Oregone a ExtraMile food Market prešiel v nedávnej dobe rozsiahlou eko-rekonštrukciou vrátane inštalácie energeticky účinných indoor a outdoor LED svietidiel.

Chevron čerpacia stanica stavila na „zelenú“ s LED osvetlením

Chevron čerpacia stanica stavila na „zelenú“ s LED osvetlenímDurham, NC - Beaverton, Chevron čerpacia stanica v Oregone a ExtraMile food Market prešiel v nedávnej dobe rozsiahlou eko-rekonštrukciou vrátane inštalácie energeticky účinných indoor a outdoor LED svietidiel.

Prestavaný od základov je sklad, vnútorné a vonkajšie priestory. Táto rekonštrukcia prináša úspory energie takmer 70 percent oproti starým svietidlám. Podľa pána Boba Barmana, majiteľa Chevron čerpacej stanice, vnútorné a vonkajšie LED osvetlenie dokážu znížiť energetické náklady na tretinu oproti typickým Non-stop otvoreným čerpacím staniciam. Barman odhaduje, že návratnosť nových LED svietidiel bude 2,5 roka pričom sa očakáva, že ďalších 10 rokov bude údržba týchto svietidiel nulová.

"O svietidlách budem rozmýšľať už len vtedy, keď ich budem niekomu ukazovať" povedal Barman. "Vysoko kvalitné LED svietidlá vyzobrazujú všetko jasnejšie a zároveň zvyšujú bezpečnosť a to sa premieta do väčšej spokojnosti zákazníkov"

"Energeticky úsporné a takmer bezúdržbové LED osvetlenie je ideálne pre NON-STOP čerpacie stanice a špeciálne obchody."