Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.840
42.012
ton emisií CO₂
0084023,564
MWh

Čínske mrakodrapy premenené na gigantické umelecké diela vďaka novému LED osvetleniu

Hlavnou turistickou atrakciou pozdĺž 9,2 km dlhej cesty Zhongshan sú budovy nachádzajúce sa popri nej. Nový osvetľovací systém, ktorý navrhli Toryo International Lighting Design Center a Huazhang Lighting Design, nainštaloval 2000 svietidiel Philips Color Kinetics riadených a spravovaných softvérom Philips ActiveSite.

Čínske mrakodrapy premenené na gigantické umelecké diela vďaka novému LED osvetleniu

Nedávno spoločnosť Philips Lighting dokončila jeden z najväčších projektov v Číne. Projekt využíva prepojené LED architektonické osvetlenie na osvetlenie fasád 37 budov, pozdĺž 9,2 km úseku cesty v centre mesta Ningbo v Číne. Projekt je v podstate zameraný na zlepšenie kultúrneho dedičstva mesta a cestovného ruchu, ako aj na stimulovanie komerčných aktivít v centre mesta. Inštaláciou LED sa zníži spotreba energie a turistická ulica sa zmení na ohromujúci úsek. Nový systém osvetlenia úspešne zvýrazňuje architektonické prvky budov. Zodpovedá tiež za vytváranie živých nočných scén v mestskej obchodnej štvrti a na hlavnom námestí mesta Ningbo - Tianyi.

„Dizajn osvetlenia projektu Zhongshan Road využil výkonnú kombináciu farebného architektonického osvetlenia a úzkej projekcie na svetovej úrovni. Spoločnosť Philips Lighting priniesla nášmu konceptu život, pričom poskytuje vysoko výkonný energeticky účinný systém osvetlenia a ovládania, ktorý umožňuje diaľkové monitorovanie a kontrolu. Dizajn, technológia a ovládacie prvky zabezpečujú nielen zvýšenie úrovne osvetlenia mesta v Číne, ale robia to trvalo udržateľným spôsobom, “povedal Concept Designer, Dongliang XU z Toryo International Lighting Design Center.

„Svietidlá Philips Color Kinetics LED sú inštalované vo viac ako 50 000 projektoch po celom svete. Projekt Zhongshan Road je najrozsiahlejší v Číne, rozprestierajúci sa na dĺžke 9,2 kilometra, na ktorej osvetľuje 37 budov. Tento transformačný projekt zvýrazňuje bohaté kultúrne dedičstvo mesta a zároveň posilňuje cestovný ruch a zvyšuje latku v oblasti inteligentného osvetlenia mesta v Číne, povedal Samuel Xiang, vedúci profesionálneho kanála Philips Lighting China.