Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.603.344
258.560
ton emisií CO₂
0517119,249
MWh

Environmental Lights predstavilo nový kontinuálny LED pásik

Environmental Lights, jeden z popredných poskytovateľov riešení LED osvetlenia, uviedol na trh kontinuálny LED pásik - nový štýl pásového osvetlenia, ktoré využíva LED na doske na vytvorenie jednej rozptýlenej línie svetla.

Environmental Lights predstavilo nový kontinuálny LED pásik

Je ideálny na použitie okolo reflexných povrchov, ako sú mramorové podlahy a dosky, pretože eliminuje body viditeľné pri štandardnom SMD LED páse. Návrhárom tiež umožňuje používať rozptýlené svetlo v stiesnených priestoroch, kde by štandardné kanálové systémy neboli ideálne. Kontinuálny LED pásik je možné zakúpiť na stránke EnvironmentalLights.com.

Tento pásik spĺňa UL a RoHS certifikáty je odolné, flexibilné a s nízkym profilom. Toto plne stmievateľné svetlo je k dispozícii v náhradných teplotách chromatickosti 2700K, 3000K, 3500K (na objednávku), 4000K, 5000K a 6500K. LED čipy kontinuálneho LED pásiku sú namontované priamo na pružnú dosku s obvodmi a sú pokryté fosforom po celej dĺžke flexibilného pásu, čím sa pri aktivácii vytvára jedna súvislá čiara svetla. Je ľahko napájateľný a ovládateľný pomocou kompatibilných 24 VDC regulátorov a stmievačov od Environmental Lights.