Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.177.028
41.660
ton emisií CO₂
0083319,997
MWh

Feilo Sylvania vyhráva preteky v Decathlone

Globálny výrobca osvetlenia Feilo Sylvania úspešne dokončil projekt v jednom z najväčších svetových maloobchodov so športovým tovarom Decathlon. Svietidlá Syl-Line HSX boli nainštalované tak, aby poskytovali vysoko výkonné osvetlenie, odrážajúce vrchol ponuky športových produktov v obchode na juhu Londýna.

Feilo Sylvania vyhráva preteky v Decathlone

V rámci expanzného programu spoločnosti Decathlon bola britská projekčná spoločnosť Swann Lighting Limited, poverená navrhnutím osvetlenia pre obchod Wandsworth v nákupnom centre Southside. Prezentácia cyklistického, bežeckého a outdoorového vybavenia znamenala, že kvalita osvetlenia v obchode musela byť dobrá a zároveň minimalizovať spotrebu energie a tepelný výkon.

Inštalácia všetkého osvetlenia musela byť rýchla a jednoduchá, musel byť použitý hlavný trunking systém a mala byť možnosť integrovaného núdzového osvetlenia a stmievania DALI. Feilo Sylvania pracovala v spolupráci so spoločnosťou Swann Lighting na inštalácii kombinácie svietidiel Sylvania Syl-Line HSX inštalovaných do 3,4 m Syl-Line trunking a ďalších na mieru vyrobených svietidiel Swann Lighting; všetkých nainštalovaných, aby poskytovali pôsobivý svetelný výkon a krátky čas inštalácie.

Charlie Brooks, generálny riaditeľ Ciexbe (inštalátor), hovorí: "Inštalácia je vždy riadená celkovými nákladmi a rýchlosťou inštalácie a pre tento konkrétny projekt, Feilo Sylvania bol skvelý pre zaistenie nízkych nákladov. Keď dorazil trunking systém, hneď sme ho nainštalovali a zapli, a keď dorazili svietidlá, umiestnili sme ich sme ich do pripravenej inštalácie a do niekoľkých hodín sme osvetlili celý obchod.

HSX Syl-Line má elegantný, nenápadný dizajn, ktorý sa skladá z jednodielneho modulu, ktorý výrazne zvyšuje rýchlosť inštalácie a zároveň znižuje zložitosť oproti tradičným trunking systémom. Prvá etapa inštalácie vyžaduje, aby bol prívod vtiahnutý do koncovky. Trunking je potom možné pripevniť k zavesnému systému a zaistiť pomocou mechanického zámku, následne sa do trunkingu nainštaluje svietidlo. HSX Syl-Line ponúka v priemere 50% úsporu energie v porovnaní s tradičnými trunking systémami.