Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.665.836
258.803
ton emisií CO₂
0517606,572
MWh

Holy Greens

Funkcia vyžarovania osvetlenia, ktorá zvyšuje kvalitu tovaru a interiéru

Holy Greens

Holy Greens je švédský reťazec, ktorý ponúka zdravé a lokálne jedlo. S novým LED osvetlením, ktoré dokáže zvýšiť vizuálnu kvalitu - majú riešenie, ktoré je bezúdržbové a podporuje v predajni čerstvosť produktov v pozitívnom smere.

PROJEKT

Predajne Holy Greens zhodnocuje vzťah medzi ľudským telom, prírodou, farmárov, zákazníkov a ich primárnymi produktami. Ponúkajú chutné a dobré šaláty v centre miest ako Malmö, Helsingborg and Stockholm. Novú predajňu otvorili v Berga - Helsinborg, Švédsko kde bol použitý nový koncept - moderný a "fresh".

RIEŠENIE

Produkty vo vitrínach sú dôkladne nasvetlené so svietidlami Marathon s funkciou Rich and Glow.

Marathon Glow je reflektorové svietidlo, ktoré produkuje teplé svetlo - perfektné pre nasvetlenie zdravých šalátov a džúsov.

Prírodne sfarbené materiály ako drevený interiér, zelené rastliny a menu pomocou Glow svietidla pripadajú viac "domácky" v predajni pociťujete teplo domova. Funkcia Glow sa rovanko použila na zvýraznenie bieleho obkladu, ktorý vytvára hrejivý pocit.

Tento koncept dáva obchodu dynamické riešenie osvetlenia doplnené veľkým množstvom denného svetla prechádzajúceho veľkými oknami.