Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.613.349
258.599
ton emisií CO₂
0517197,267
MWh

„Interstellar“ reštaurácia v Mexico City sa zmenila v hviezdnu oblohu s 250 000 LED svetlami

Priestor, ktorý sa takto vytvoril pomocou množstva svetiel, ponorí hostí do zážitku, pri ktorom majú večeru pod žiarivou hviezdnou oblohou na rozdiel od čierneho interiéru.

„Interstellar“ reštaurácia v Mexico City sa zmenila v hviezdnu oblohu s 250 000 LED svetlami

Almazán Y Arquitectos Asociados, Concepto Taller De Arquitectura a Pin Studio spolupracovali pri realizácii reštaurácie „Interstellar“ v mexickom Citibanamex Centre. Ako už názov napovedá, projekt odkazuje na sci-fi film 2014. Inšpirované inými svetskými miestami a podmanivým tajomstvom neobjavených planét bolo hlavným cieľom projektových tímov „premeniť prázdnotu na obsah, prelínať čas a priestor, aby sa vytvorilo vizuálne pôsobivé prostredie.“

Almazán y Arquitectos Asociados, Concepto Taller De Arquitectura a Pin Studio sa spojili, aby vytvorili priestor v „Interstellar“ reštaurácii s rozlohou 2152,78 štvorcových stôp (200 m2) v oblasti, kde si hostia, ktorí prídu na večeru, môžu vychutnať zážitok „mimo tohto sveta“. Na dosiahnutie tohto cieľa použili viac ako 250 000 LEDiek a vyzdobili zvlnené steny a strop. Pridaním viac estetiky boli zrkadlené stoly, ktoré ešte viac zdôrazňujú zážitok, ktorý hosťom umožňuje vidieť odrazy tisícov svetiel, keď jedia.

Okrem hviezdnej oblohy je pre hostí pripravených viac scenérií, aby zažili ďalšiu svetskú tému, ako je knižnica pri vstupe do reštaurácie, kde je niekoľko kníh zavesených na strope, čo vyvoláva dojem antigravitácie, rovnako ako vo vesmíre. Efemínová medzihviezdna reštaurácia bola vytvorená ako súčasť Millesime Mexico 2019 - interaktívnej prvotriednej gastronomickej udalosti, ktorá sa koná v mestskom Citibanamex centre.