Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.176.985
41.660
ton emisií CO₂
0083319,691
MWh

LED osvetlenie nových kancelárií Orange

Orange Business Services je globálny poskytovateľ IT a komunikačných služieb s pobočkami v 220 krajinách a s viac ako 20 000 zamestnancami po celom svete. Orange pomáha firmám, orgánom miestnej správy a organizáciam verejného sektora v každom aspekte ich digitálnej transformácie.

LED osvetlenie nových kancelárií Orange

Projekt

Zbrusu nová kancelária Orange Business Services v Mercury City Tower, Moskva, Rusko bola navrhnutá T + T architektmi. Orange sa presunul z dvoch starších kancelárskych budov v opačnej časti Moskvy do Mercury City Tower. Viac ako 500 zamestnancov spoločnosti Orange Business Services teraz obýva dve poschodia v budove, kde kancelárie odrážajú zameranie na špičkové technológie.

Riešenie

Otvorené pracovné priestory sa stávajú čoraz obľúbenejšími po celom svete a dizajn interiéru a osvetlenia bol navrhnutý na podporu tímovej práce a novej úrovne spolupráce podporujúcej firemnú kultúru spoločnosti Orange. Tu si zákazník vybudoval odlišný prístup, v ktorom úlohy prechádzajú akoby "montážnou linkou" oddelení a špecialistov.

Kancelária je rozdelená na pracovné priestory a miesta neformálnej komunikácie rovnomerne rozmiestnené po celých podlažiach. V týchto zónach architekti navrhli osvetlenie založené na tématike konkrétneho oddelenia, v ktorom sa nachádza.

Každá kancelária má ústredné miesto koncentrácie dizajnu. V tomto prípade to bola nielen recepcia a hlavná vstupná zóna na 11. poschodí, ale aj priľahlá relaxačná zóna s unikátnym vnútorným schodiskom.

Pracovné priestory sa vytvárajú kontrastne - v ortogonálnych formách a čiernobielych materiáloch. Časť neformálnych komunikačných miest bola integrovaná do centra niektorých oddelení, čo ukazuje nerozlučnosť pracovných postupov a dialógu, diskusie.