Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.612.498
258.595
ton emisií CO₂
0517190,637
MWh

LED svietidlá pre Skywalk v Birmingham NEC

NEC v meste Birmingham úplne obnovil jeho Skywalk s LED osvetlením s vízou zlepšiť zážitok návštevníkov a zároveň zvýšiť úsporu energie a znížiť emisie CO2.

LED svietidlá pre Skywalk v Birmingham NEC


NEC dopytovala vymyslieť vlastné riešenie pre ich Skywalk, ktoré by znížilo výdavky za energie a zároveň zlepšilo kvalitu svetla.


Svietidlá boli nainštalované nad 400m dlhým Skywalk, ktoré boli určené špeciálne pre NEC a sú v súlade s firemnou politikou. 30W svetlá nahradili 54W T8 trubice ( príkon 60W s predradníkom ) - okamžitá úspora energie vo výške 50%. Vzhľadom na to, že sa svieti nepretržite, bol nainštalovaný softvér, ktorý využíva senzory na pohyb. Keď sa v priestore Skywalk nikto nenachádza, svietidlá sa stlmia na iba 10%.
Vďaka týmto inteligentným systémom boli dosiahnuté viac ako 70% úspory energie.

Andrew Cope, projektový inžinier v NEC, povedal: "Ako organizácia NEC sme sa zaviazala k 60% zníženiu emisií oxidu uhličitého do roku 2050. Osvetlenie je jedna z hlavných častí k dosiahnutiu tohto cieľa."

"Rozhodne sme našli najlepšie riešeniepokiaľ ide o rozpočet, ciele na úsporu energie a celkový svetelný efekt s LED osvetlením. Farba svetlavýstup a rovnomernosť je obrovská jednoducho povedané verímže máme správne svetelné riešenie pre NEC. "

"Máme iba pozitívne reakcie od zákazníkov a zamestnancov NEC na nové osvetlenie, - čo sa Skywalk týka."