Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.392.343
42.427
ton emisií CO₂
0084853,096
MWh

Ledvance uvádza na trh priamy/nepriamy panel 1200 pre dokonalé vyváženie práce a svetla

Nový Panel 1200 Direct/Indirect je závesné svietidlo svietiace z hrany s priamym (70%) a nepriamym (30%) vyžarovaním svetla. Poskytuje teda správne osvetlenie pre rôzne kancelárske požiadavky v súlade s príslušnými kancelárskymi normami. Nové svietidlá série Panel 1200 sa riadia jednotnou a ocenenou dizajnovou líniou Ledvance Scale. Ponúkajú tiež flexibilné možnosti montáže a udržiavajú nízke prevádzkové a údržbové náklady.

Ledvance uvádza na trh priamy/nepriamy panel 1200 pre dokonalé vyváženie práce a svetla

Osvetľovacie systémy pre kancelárske budovy musia spĺňať početné normy, smernice, zákony a pokyny a musia zohľadňovať rôzne zdravotné a bezpečnostné požiadavky, ako aj scenáre v závislosti od architektúry, použitia a veľkosti oblasti. Medzi kľúčové požiadavky patrí osvetlenie bez oslnenia pre prácu pred obrazovkami, rovnomerné rozloženie svetla a primeraná intenzita osvetlenia. Iba vhodné riešenia osvetlenia, ktoré sú ergonomicky dobre navrhnuté, môžu vytvárať produktívne pracovné prostredie, pomáhať zvyšovať koncentráciu zamestnancov, a tak ponúkať výhody spoločnostiam vo všetkých odvetviach. S novým priamym/nepriamym panelom, Ledvance uvádza na trh rad svietidiel, ktoré spĺňajú tieto špecifické požiadavky.

Vysoká kvalita svetla - nízke náklady na údržbu a prevádzku

Nové priame/nepriame svietidlá Panel 1200 vyžarujú 70 percent priameho svetla na pracovisko a 30 percent nepriameho svetla na všeobecné osvetlenie so svetelným tokom až 4 000 lúmenov (2 800 lúmenov nadol/1200 lúmenov nahor). Vďaka mikroprizmatickému svetlovodu PMMA s vysokou priepustnosťou je zabezpečené homogénne a kontrolované rozdelenie svetla. Takto je možné dosiahnuť jednotnú hodnotu oslnenia menšiu ako 19 (UGR <19) v súlade s normou UNI-EN 12464-1. Svietidlá novej série spôsobujú nízke náklady na údržbu a prevádzku vďaka dobrej svetelnej účinnosti až 110 lúmenov na watt a životnosti až 80 000 hodín (L70 / B50). Zahrnutý predradník je integrovaný do vrchlíka, čo vedie k väčšej flexibilite v prípade potreby zmeny. Svietidlá Panel 1200 priame/nepriame sú k dispozícii aj s elektronickým predradníkom DALI ako voliteľnou výbavou. Spoločnosť Ledvance poskytuje záruku 5 rokov na všetky svietidlá novej série Panel.

Minimalistický, funkčný dizajn a ľahká inštalácia

Séria Panel priamy/nepriamy sleduje modernú dizajnovú líniu SCALE od Ledvance, víťaza nemeckej ceny za dizajn 2019 v kategórii osvetlenia. Svietidlo je veľmi tenké a vyznačuje sa elegantným vysoko kvalitným dizajnom s hliníkovým rámom a zaoblenými hranami. Priehľadné elektrické káble sa dajú ľahko pripojiť pomocou rýchlych konektorov. Okrem toho závesné oceľové drôty umožňujú umiestniť svietidlo do požadovanej výšky.

Svietidlá Panel 1200 priame/nepriame predávané pre profesionálov v oblasti osvetlenia prostredníctvom veľkoobchodníkov sú dostupné pod značkou Ledvance.