Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.610.832
258.589
ton emisií CO₂
0517177,643
MWh

LG Innotek odhalil "Nexlide-L" pre automobilové ultratenké LED líniové svietidlá

Spoločnosť LG Innotek dnes oznámila, že vyvinula modul "Nexlide-L", osvetľovací modul pre automobily. Vysiela jasné a rovnomerné svetlo z línie o šírke 3 mm. Je to najtenšia línia doteraz spomedzi automobilových vonkajších svietidiel. Vzhľadom na to, že testy kvality a hromadnej výroby už boli dokončené, spoločnosť môže dodať zákazkové návrhy podľa objednávok zákazníkov.

LG Innotek odhalil

Automobilové osvetlenie je dôležitá súčasť, ktorá odhaľuje identitu auta a určuje jeho prvý dojem. Osvetlenie je prvok, ktorý je novo navrhnutý vždy, keď sa vyvinie nové auto. Signalizuje úmysel vodiča meniť smer alebo brzdenie, čím je priamo spojené s bezpečnosťou.

Spoločnosť LG Innotek zaviedla svoju vlastnú "technológiu dizajnu LED svetelných štruktúr", aby upovedomila o ultra tenkom svetelnom zdroji "Nexlide-L". Táto špičková technológia spôsobuje, že nové LED svetlá svietia rovnomerne v tvare línie alebo roviny.

"Nexlide-L" je vhodný na zlepšenie dizajnovej úplnosti automobilu. Je to preto, že ich produkt vytvára svetlo, ktoré je rovnomerne jasné od jedného konca k druhému pozdĺž tenkej a hladkej osvetľovacej línie. Navyše podľa dizajnového konceptu môžu byť bez obmedzenia vytvorené rôzne tvary svetla ako sú priame čiary, krivky a vlny.

Farbu a jas výrobku je možné prispôsobiť podľa jeho použitia a montážnej pozície. Svietidlo môže byť navrhnuté do produkcie v rôznych variantoch, napríklad ako červené pre brzdové svetlá a stredné brzdové svetlo s vysokou svietivosťou, žlté svetlo pre smerové svetlá a svetlá pre spätné zrkadlá a biele svetlo pre obrysové svetlá.

Navyše "Nexlide-L" má vynikajúcu svetelnú účinnosť, aby poskytlo jasné svetlo až 7 500 nitov (cd/m²). Môže byť použité pre brzdové svetlo, pretože spĺňa hodnotu jasu, ktorý je pre toto svetlo potrebný.

Člen predstavenstva LG Innotek povedal: "Nexlide-L je osvetľovací modul, ktorý dokáže zlepšiť dizajn, kvalitu a bezpečnosť vozidla." Povedal tiež: "Výrobcovia a vodiči automobilov budú spokojní s vysoko kvalitným svietidlom."