Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.813
42.012
ton emisií CO₂
0084023,369
MWh

Miestnosť Guus-a Hiddink-a v holandskom štadióne prešla modernizáciou osvetlenia

Vedenie štadióna sa rozhodlo oživiť miestnosť novým riešením osvetlenia. Vedenie sa rozhodlo nainštalovať LED osvetlenie od spoločnosti Color Kinetics.

Miestnosť Guus-a Hiddink-a v holandskom štadióne prešla modernizáciou osvetlenia

Miestnosť Guus-a Hiddink-a v holandskom Eindhovene je priestorom pre hostí, aby si počas herných dní mohli vychutnať veľkolepý výhľad na ihrisko a slúži ako miesto na stretnutia, prezentácie a hostiny v iných dňoch. Nachádza sa vo vnútri štadióna Philips, ktorý je domovom futbalového tímu PSV Eindhoven.

Svietidlá iW Cove Powercore (teraz označené ako PureStyle Compact Powercore, IntelliHue) boli nainštalované na všeobecné osvetlenie a boli schopné dosiahnuť požadovaný efekt rozptýleného svetla. Nainštalované boli aj iColor Cove MX Powercore farebné stropné svetlá (teraz špecifikované s PureStyle Compact Powercore, IntelliHue) na osvetlenie panelov pod barom a vytvorenie rovnomerného osvetlenia bez tieňov.

Po dokončení inštalácie je nová miestnosť schopná navodiť akúkoľvek atmosféru, ktorú hostia požadujú. Napríklad môžu vytvoriť profesionálnu atmosféru s jednou farbou alebo pozitívnu atmosféru s meniacimi sa farbami.