Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.596.638
258.533
ton emisií CO₂
0517066,956
MWh

Modernizácia osvetlenia železničného depa pomocou LED svietidiel

LED svietidlá sa využívajú na osvetlenie haly o veľkosti 4 500m2, ktorá patrí spoločnosti Linz AG.

Modernizácia osvetlenia železničného depa pomocou LED svietidiel

LED svietidlá sa využívajú na osvetlenie haly o veľkosti 4 500m2, ktorá patrí spoločnosti Linz AG.

Vysoko účinný led systém sa ľahko montuje a ušetrí až 30% na nákladoch za energrie v porovnaní s predchádzajúcou sveteľnou sústavou.

Úspešná modernizácia s modernými LED svietidlami
Osvetlenie železničného depa spoločnosti Linz AG bolo kompletne zrenovované použitím efektívneho LED riešenia. Modernizácia starých, ortuťových svietidiel bola nevyhnutná a zrealizovaná z niekoľkých dôvodov: Staré svietidlá boli veľmi znečistené, spotrebovali veľmi veľa energie a dlhšiu dobu nedokázali zabezpečiť dostatočnú intenzitu osvetlenia. Nové LED riešenie prináša niekoľko výhod v porovnaní so starými svietidlami: Zvýšená kvalita osvetlenia, dlhšia životnosť, vysoká energetická efektivita a moderné možnosti ovládania.


Jemné a neoslňujúce osvetlenie vďaka LED
Celkom 270 LED modulov bolo nainštalovaných na stropné závesné lišty. Svietidlá poskytujú jemné a neoslňujúce svetlo v celej hale. Vďaka intenzite 350 luxov sa aj malé opravy a údržba vykonáva rýchlo a bezpečne. Osvetlenie sa ovláda pomocou riadiacich systémov a využívajú sa aj pohybové senzori, ktoré sú navrhnuté na správnych miestach. LED moduly sa dajú pôsobivo a ľahko prispôsobovať a majú dlhú životnosť: Svietidlá môžu byť jednoducho odkliknuté na iné miesto vďaka systému twist-lock a majú životnosť až 50 000 hodín. Koniec koncov, LED riešenie usporí okolo 30% na nákladoch za energie a prináša dvojnásobnú intenzitu osvetlenia ako predchádzajúca sústava