Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.659.431
258.778
ton emisií CO₂
0517556,623
MWh

Most Signature Bridge v Delhi zažiaril na svojom inauguračnom večeri vďaka LED osvetleniu

Signature bridge je konzolový most, ktorý prechádza cez rieku Yamuna v časti Wazirabad. Most spája Wazirabad s východným Dillí. Je to prvý asymetrický most v Indii.

Most Signature Bridge v Delhi zažiaril na svojom inauguračnom večeri vďaka LED osvetleniu

Pylón Signature bridge je najvyššou konštrukciou v Dillí a je dvojnásobkom výšky Qutab Minar. Má tiež 154-metrovú výhľadovú časť, ktorá bude miestom pre fotenie selfie pre návštevníkov. Most skracuje čas cesty medzi severným a severovýchodným Dillím.

Výstavba mosta bola odložená z viacerých dôvodov, ako je nedostatok ľudskej sily a finančné ťažkosti. Napriek tomu bol dokončený a slávnostne otvorený v novembri 2018. Oneskorenia a prekážky v jeho dokončení boli úplne zatienené osvetlením mosta s LED svietidlami v predvečer jeho inaugurácie. Vláda požiadala DTTDC, aby na moste inštalovala trvalé osvetľovacie zariadenie tak, aby bol osvetlený počas celého roka. Doteraz bolo na moste inštalované dočasné osvetlenie.

Koncepcia osvetlenia mosta je mať osvetlenú ikonickú štruktúru počas celého roka. Pri zvláštnych príležitostiach, ako napríklad Deň nezávislosti, bude svietiť vo farbách trikolóry. Taktiež je myšlienkou osvetliť most počas špeciálnych celosvetových príležitostí, aby sme uznali a rozpoznali príčiny podobným spôsobom, akým sú osvetlené iné slávne stavby, ako napríklad Eiffelova veža.