Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.650.030
258.742
ton emisií CO₂
0517483,313
MWh

Najväčšia macedónska sieť čerpacích staníc sa rozhodla pre LED riešenie

Macedónska spoločnosť MAKPETROL pokračuje v projektoch modernizácie s LED technológiu

Najväčšia macedónska sieť čerpacích staníc sa rozhodla pre LED riešenie

Macedónska spoločnosť MAKPETROL pokračuje v projektoch modernizácie s LED technológiou. 

Prvá čerpacia stanica pozdĺž diaľnice Skopje-Gevgelija bol dôležitý odrazový mostík pre ďalšiu spoluprácu. K dnešnému dňu už 15 čerpacích staníc využíva osvetlenie LED.

Najväčšia súkromná spoločnosť pre distribúciu a predaj ropných produktov v Macedónsku s takmer 2000 zamestnancami a 122 čerpacími stanicami bola lídrom na macedónskom trhu 65 rokov. Pre ich moderné čerpacie stanice dodáva Grah lighting priemyselné LED svietidlo. Exteriér pätnástich čerpacích staníc bol vybavený špeciálnym LED osvetlením, ktoré je vhodné pre benzínové pumpy, sklady, výrobu, športové haly a nákupné centrá. Robustné telo vyrobené z hliníka v kombinácii s vysoko-odolnou oceľou umožňuje garantovať dlhú životnosť.

Vymenené LED svietidlá dodávajú podstatne lepší svetelný výkon a využívajú oveľa menej elektriny. Rýchla a ľahká inštalácia znamená prínos dalších dodatočných úspor. Macedónsky energetický gigant si vybral LED technológiu pre najlepší pomer Kvalita-Cena. Ďalšia spolupráca prichádza budúci rok v podobe výmeny starých a neefektívnych svietidiel za nové LED svietidlá v ostatných staniciach.