Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.963
42.012
ton emisií CO₂
0084024,437
MWh

Next - Moderné LED osvetlenie obchodu s trendovým oblečením

Ako súčasť svojho záväzku znížiť spotrebu energie a jej priamej uhlíkovej stopy, Next urobil skok z tradičného osvetlenia na najnovšiu LED technológiu.

Next - Moderné LED osvetlenie obchodu s trendovým oblečením

Ako súčasť svojho záväzku znížiť spotrebu energie a jej priamej uhlíkovej stopy, Next urobil skok z tradičného osvetlenia na najnovšiu LED technológiu.
Ako súčasť programu znižovať spotrebu energie a jej priamy dopad na produkciu CO2, sa Next rozhodol nahradiť tradišné svietidla za najnovšiu LED technológiu. Obchodný reťazec si vybral LED svietidlá, ktoré im pomôžu znížiť spotrebu energie o 40%. znížiť náklady na údržbu a rovnako aj - zvýšiť kvalitu osvetlenia v obchodoch Next.

Vedenie spoločnosti identifikovalo možnosť ako významne usporiť práve vo výmene osvetlenia v existujúcich obchodoch z halogénov, metal-halogenidov a kompaktných žiariviek na najnovšiu energeticky-úspornu LED technológiu. Hľadali solídne riešenie poskytujúce vynikajúcu kvalitu osvetlenia vrátane vysokého CRI a v budúcnosti možnosť úpravy v rýchlo meniacom a podporovanom LED trhu.

Tím expertov z Next si vybrali osvetlenie typu LED moduly, ktoré obsahujú dve LED svietidlá, špeciálne LED svietidlá vhodné do výkladov a modulárny LED systém v žľaboch. Projektant navrhol chod a rozmiestnenie LED modulov presne a s vysokým dôrazom na detail a tým pádom možnosť zvýšiť pozornosť zákazníkov. To sú hlavné požiadavky Next.


"Spraviť kvalifikované rozhodnutie o LED systéme je naozaj veľmi zložité pretože existuje viacero produktov na trhu s rôznými výkonovými možnosťami," vysvetluje hovorca Next. " Preto sme boli dôslední v našom výberovom konaní a nastavili sme podmienky na rôzne výkonové parametre pre finálny produkt. Sme veľmi spokojní a tešíme sa z výsledku. Obchody nebudú vyzerať iba excelentne najbližších päť až desať rokov - nebudú rovnako potrebovať aj údržbu." 

Rekonštrukcia prináša výsledok úspory viac ako 40% na spotrebe energie pre Next. 

LED technológia prináša modernú, energeticky úspornú a vysoko výkonnú alternatívu k tradičným halogénom, kompaktným žiarivkám a metal-halogenidom, ponúka vysoké podanie farieb a kvalitu osvetlenia - to robí z LED ideálne riešienie pre rôzne aplikácie v obchodoch.