Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.176.881
41.659
ton emisií CO₂
0083318,949
MWh

Nové LED osvetlenie a svetelná šou najvyššej budovy na svete Burj Khalifa

Burj Khalifa známy ako Burj Dubaj pred jeho inauguráciou v roku 2010 je mrakodrap v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. S celkovou výškou 829,8 m a výškou strechy (bez antény) 828 m, Burj Khalifa je najvyššou stavbou na svete od svojho dostavania na konci roka 2008. Ak plánujete návštevu Dubaja a hľadanie spôsobu, ako spestriť vaše noci v Dubaji, pozrite sa na novú svetelnú šou Burj Khalifa, ktorá sa nedávno začala.

Nové LED osvetlenie a svetelná šou najvyššej budovy na svete Burj Khalifa

Nová svetelná šou Burj Khalifa ponúka očarujúci a nádherný pohľad, ktorý začína každý večer po západe slnka. Návštevníci centra Dubaja môžu vidieť šou denne. Bola vytvorená maďarským tanečným súborom Freelusion, šou bola súčasťou nedávnej výzvy Burj Khalifa pre dizajnérov, svetelných a 3D mapovacích umelcov, aby ich práca bola vystavená na fasáde stavby. Desať umelcov bolo zaradených do užšieho výberu a ich diela majú byť predstavené v nasledujúcich mesiacoch. Vysoká stavba je veľmi známa u turistov a nové nainštalované LED osvetlenie je určite niečo, na čo sa treba pozrieť pri návšteve.

Burj Khalifa predvádzala oslňujúcu LED show maďarského 3D tanečného súboru Freelusion, ktorí sú známi pre ich kreatívne využitie technológie "video mapping".Toto zoskupenie sa predstavilo aj v šou Britain’s Got Talent. Freelusion sa dostal do semifinále talentovej show v roku 2013 a porotca Simon Cowell ich číslo komentoval: „Je to ako pozerať sa 10 rokov do budúcnosti“.