Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.990
42.012
ton emisií CO₂
0084024,636
MWh

Nový showroom BMW očaril všetkých LED osvetlením

Nový nedávno otvorený showroom na Slovensku, ktorý sa nachádza 50 km od hlavného mesta Bratislavy, ponúka atraktívne osvetlenie. Prémiová predajňa reprezentuje veľmi viditeľný posun od oválnych svietidiel k lineárnemu osvetleniu v showroomoch.

Nový showroom BMW očaril všetkých LED osvetlením

Skupina Zumtobel Group stojí za inovatívnym dizajnom osvetlenia. Projektový manažér Roman Bartalský spolu s architektkou Kristínou Janekovou vytvorili revolučnú koncepciu osvetlenia založenú na dlhých svetelných líniách, ktoré symbolizujú ako pruhy na diaľniciach, tak atmosféru automobilových pretekov emulujúcu dynamiku automobilov súčasne.

Táto myšlienka vyhrala tender spomedzi všetkých ponúk, ktoré podali ostatní výrobcovia osvetlenia. Úžasný efekt pruhu bol vytvorený pomocou svietidiel LED TECTON C v interiérovej časti a svietidlom SLOTLIGHT INFINITY pod prístreškom pred predajňou.

S prihliadnutím na zdravie obchodných zástupcov a zákazníkov v predajni a dodržiavaním princípov aktívneho svetla a jeho vplyvu na ľudí sú všetky inštalované lineárne svietidlá s teplotou chromatickosti 4000K, aby ich udržali energických a čerstvých. V poslednom období sa zvýšil záujem v oblasti ľudského osvetlenia. Osvetlenie je určené na zlepšenie videnia, zdravia a blahobytu a výkonu samostatne alebo v nejakej kombinácii.

Okrem toho sú v oblastiach, ako sú chill-out zóny a priestory, v ktorých sú diskutované a podpisované predaje áut a obchodné transakcie, inštalované svietidlá Beta office, Tecton, Mirel a Panos s teplotou chromatickosti 3000K, aby sa dosiahla príjemná a uvoľnená atmosféra.

Prémiový automobil sa môže pochváliť vysokou kvalitou laku s čistými charakteristickými líniami, ktoré sú ďalej zvýraznené novo inštalovanými svietidlami LED ONICO L, s farebným vykresľovaním Ra>90, vo verzii "True Gamut Rendering" pre trojfázový lištový track systém v showroome.

Okrem toho je všetko osvetlenie showroomu riadené systémom Litecom založeným na dennom svetle s rôznymi prednastavenými scénami na oslavu špeciálnych príležitostí, ako sú predstavenia a podujatia.