Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.688
42.011
ton emisií CO₂
0084022,482
MWh

Obchod Joy - ultra efektívne LED riešenie

Nová predajňa v meste Manchester bola osvetlená pomocou LED, pričom toto riešenie bolo ultra efektívne čím sa len potvrdila identita značky.

Obchod Joy - ultra efektívne LED riešenie

Joy je jedinečná a lifestyle značka. Jemne výstredny a "britský" charakter je vidieť v každom aspekte, od vybavenia predajne až po samotné kolekcie.

Projekt

Keď plánovali dizajnéri ich nový 3702 m2 obchod v Manchestri, museli pracovať s dizajnom, ktorý pre osvetlenie pozostával z troch podmienok. Po prvé to boli pôvodné svietidlá, ktoré tam ostali po pôvodnom majiteľovi. Po druhé museli tieto svietidlá nahradiť LED svietidlami a neposledne navrhnúť aj nové LED svietidlá.

Riešenie

Návrh spočíval v svietidlách, ktoré boli vyvinuté pre LED technológiu a preto sú efektívnejšie a ponúkajú vyšší level osvetlenosti a jeho nastavovania.
"Mix&Match"
Reflektory, ktoré sú montované na lišty na stropoch predajne sa stávajú nenápadnymi, pretože sú biele ako samotný strop. Použitím stredného a širokého vyžarovania svetla sa docieli, že osvetlenie v predajni je viac dynamické, čo pomôže pri zvýraznení rôznych produktov v tom najlepšom smere. Lištový systém, ktorý bol navrhnutý rovnako minimalizuje inštalačné náklady pretože ponúka flexibilitu aj v budúcnosti v prípade, že sa bude premiestňovať tovar.
"Energetická úspora"
V porovnaní úspor je nová predajňa JOY s LED osvetlením šetrnejšia o 52% bez kompromisov na požadované celkové osvetlenie.