Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.177.150
41.660
ton emisií CO₂
0083320,866
MWh

Osvetlenie administratívnej budovy One Love Lane v Londýne ožilo a zároveň šetrí náklady na energiu

One Love Lane je 880 metrov štvorcových prominentnej, modernej administratívnej budovy situovanej na križovatke Love Lane a Aldermanbury v Londýne a s výhľadom na záhrady, ktoré sú pozostatky historického kostola St. Mary Aldermanbury.

Osvetlenie administratívnej budovy One Love Lane v Londýne ožilo a zároveň šetrí náklady na energiu

Láska v detailoch

Projekt

Existujúca sedem poschodová budova z roku 1980 bola zrekonštruovaná, aby sa stala administratívnou budovou v centre mesta. Exteriér budovy bol vylepšený novou fasádou a zároveň sa zmodernizovala recepcia na prízemí budovy.

Návštevníci sa stretávajú s kvalitne prepracovaným vstupom do budovy. Energeticky efektívne kancelárie na poschodiach sú čisté a otvorené s excelentným prirodzeným svetlom a s očarujúcim pohľadom na St Mary Aldermanbury Garden.

Riešenie

Dodavateľ osvetlenia bol vybraný ako výhradný pre tento projekt. V súlade s čistým a minimalistickým moderným vzhľadom budovy sa stretáva aj dizajn Fagerhult svietidiel - konkrétne populárny Notor, ktorý može byť zavesený alebo zapustený. Zapustený Notor sa špeciálne dizajnoval pre tento projekt. Notor je v niektorých častiach doplnený o downlight-y.

Vstupná recepcia je osvetlená pomocou iných výrobkov zo skupiny Fagerhult. Celá sústava je ovládaná cez DALI riadenie.