Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.276.024
42.012
ton emisií CO₂
0084024,871
MWh

Osvetlenie obchodu pomocou LED technológie

Prečo si nevybrať LED-ky?

Osvetlenie obchodu pomocou LED technológie

V obchodnom prostredí je všetko o tom ako rýchlo dokážete zaujať a urobiť dojem, tak prečo nemôžete vytvoriť riešenie v podobe osvetlenia, ktoré umožňuje zvýšiť intenzitu, tovar dokáže "oživiť" a zároveň znižuje spotrebu energie od prvého dňa?

Pokroky v LED technológii prinášajú vytvorenie nových LED čipov, ktoré dosahujú vysoké CRI ( podanie farieb ) čo posúva kvalitu osvetlenia na úplne nový level. Tieto vyššie výkony LED-iek dokážu hravo konkurovať so súčasnou technológiou použitou v obchodnom segmente či už pri svetelnom výstupe alebo kvalite farieb avšak pri výraznej úspore energie a dlhej životnosti. Dôležitou položkou pri úspore je samozrejme aj údržba, ktorá sa pri LED-kách znižuje na minimum.

Retail osvetlenie a s tým spojené osvetlenie regálov boli dominantou lineárnych žiariviek, ktoré ponúkajú primerané svetlo po celej šírke regálu. Vďaka LED technológii, kde je možné použiť špeciálne optiky a dizajn, je svetlo presne tam kde treba. Správne osvetlený tovar prináša lepšie predaje a vynikajúce výsledky.

Pre úspešné LED riešenie si je treba uvedomiť do akej aplikácie svietidlo použijeme. Telo musí byť robustné, aby zabezpečilo kvalitný termo-management pre dôležité chladenie, čo je hlavný faktor pre dlhú životnosť LED čipu.