Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.599.480
258.545
ton emisií CO₂
0517089,118
MWh

Pickle N Par, Melville NY nainštaloval vylepšené LED osvetlenie

Green Arc Energy Advisors dokončili inštaláciu LED svietidiel na Pickle N Par v Melville v New Yorku. Osvetlenie bolo navrhnuté tak, aby poskytovalo jedinečný svetelný tok, špecifický pre priemyselné štandardy schválenej hry pickleball.

Pickle N Par, Melville NY nainštaloval vylepšené LED osvetlenie

Športové highbay svietidlá s vysokým výkonom 150 W, dodávané spoločnosťou Green Arc, využívajú patentované Fresnelove šošovky, ktoré poskytujú požadovanú úroveň osvetlenia bez oslnenia.

Podľa majiteľa je nové osvetlenie úžasné, rovnomerne rozložené a konzistentné vo farbe. Kontrast farieb je veľmi zreteľný na kurte aj na fotografii. Všetky svetlá sú bez oslnenia a môžete sa pozrieť priamo na ne.

Patentovaná optická technológia Green Arc polarizuje svetelný výkon tak, aby sa dosiahlo rovnomerné rozdelenie a najefektívnejšie sa využil lineárny charakter osvetlenia LEDkami. Svietidlá boli pridané do strešnej konštrukcie komplexu približne do výšky 5,5m od povrchu dvorca, pričom sa využil existujúci elektrický rozvod bez akýchkoľvek štrukturálnych zmien.

Green Arc predtým transformoval podobné zariadenia pomocou ich riešenia LED osvetlenia MLED, vrátane niekoľkých Harlem Promise akadémií v New Yorku, ktoré nasadili rovnaké 150-wattové LED svietidlá v niekoľkých častiach svojich gymnázií.

Nahradením existujúcich 400 wattových halogenidových svietidiel Promise Academy za 150 wattové LED svietidlá toto zariadenie zvýšilo maximálnu úroveň intenzity osvetlenosti na kurte z necelých 500 luxov na viac ako 900 luxov. Okrem toho Promise Academy dokázala prostredníctvom modernizácie prakticky eliminovať problémy spojené s pravidelnou údržbou.

S LED osvetlením je spojených veľa výhod, ktoré ďaleko presahujú počiatočné zníženie spotreby. Okrem priameho príkonu znižujú nové svietidlá aj pasívny tepelný zisk o takmer 1 500 BTU za hodinu na lampu v porovnaní so 400 wattovými halogenidovými výbojkami, ktorý musí byť následne odvedený ventilačnými systémami. Nové svietidlá majú navyše záruku 7 rokov a majú životnosť 100 000+ hodín.