Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.276.004
42.012
ton emisií CO₂
0084024,730
MWh

Rodina predradníkov RGB LED od Texas Instruments umožňuje sýte farby a bezproblémové animácie bez akustického šumu

Spoločnosť Texas Instruments predstavila novú rodinu LED predradníkov s integrovaným, nezávislým zmiešavaním farieb, ovládaním jasu a režimom šetrenia energie. Predradníky umožňujú vyhladené a sýte farby a znižujú spotrebu energie v systéme.

Rodina predradníkov RGB LED od Texas Instruments umožňuje sýte farby a bezproblémové animácie bez akustického šumu

Kľúčové vlastnosti a výhody LED predradníkov:
• Stmievanie PWM s vysokým rozlíšením: Zariadenia TI rodiny predradníkov integrujú 12-bitový PWM generátor, ktorý pracuje na frekvencii 29 kHz, ktorá nie je počuteľná ľudmi, čo umožňuje vyhladené a sýte farby s nulovým počuteľným šumom.
• Ultra nízky pokojový prúd: Integrovaný režim šetrenia energiou výrazne znižuje spotrebu energie až na 0,01 mA z typických 9 mA ponúkaných v existujúcich zariadeniach, čo zlepšuje celkovú účinnosť systému v pohotovostnom režime.
• Viackanálové možnosti: 18-, 24-, 30- a 36-kanálové možnosti umožňujú nezávislé zmiešanie farieb a kontrolu jasu, zatiaľ čo tri integrované programovateľné banky umožňujú zjednodušené kódovanie softvéru a jednoduchú konštrukciu.

Zariadenia sú prvými, ktoré ponúkajú frekvenciu stmievania 29 kHz, ktorá je vyššia akú môže človek zachytiť, aby pomohla návrhárom aplikácií, ktoré používajú rozhranie človek-stroj, ako napríklad prenosná elektronika, automatizácia budov a zariadenia, eliminovať hluk vznikajúci pri stmievaní svetiel. Okrem toho môžu návrhári dosiahnuť hladšie nastavenie farieb a úrovní jasu v porovnaní so štandardnými riešeniami modulácie šírky impulzov (PWM), a to využitím integrovaného 12-bitového PWM generátora.

Nové LED predradníky od spoločnosti TI pomáhajú návrhárom znížiť spotrebu energie a zlepšiť celkovú efektivitu systému v aplikáciách rozhrania človek-stroj.

Nástroje a podpora pre rýchly dizajn:

Dizajnéri si môžu stiahnuť grafický softvér, aby ľahko konfigurovali ovládače LED. Inžinieri môžu naštartovať svoje návrhy pomocou hodnotiacich modulov.

Tieto nové LED predradníky s integrovaným PWM sa pripájajú do produktového portfólia TI s integrovaným obvodom (IO), dizajnovými nástrojmi a technickými zdrojmi, ktoré pomôžu projektantom elektroniky pridať inovatívne osvetľovacie prvky do svojich systémov.