Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.616.763
258.612
ton emisií CO₂
0517223,890
MWh

Signify skrášlil mosty Memphis Bridge a Big River Crossing s prepojeným LED systémom

Signify nainštaloval 10 000 LED svietidiel na moste Hernando de Soto v Memphise v USA, ktoré je možné ovládať pomocou softvéru Interact Landmark. Osvetľovací systém je energeticky efektívny, vydrží tvrdé počasie, extrémne teplo a nadmerné vibrácie z automobilov.

Signify skrášlil mosty Memphis Bridge a Big River Crossing s prepojeným LED systémom

Vďaka takmer 10 000 individuálne regulovateľným svetelným bodom je inštalácia navrhnutá ako prvá svojho druhu s prepojeným LED osvetľovacím systémom. Osvetlenie Memphis Bridge a Big River Crossing je možné monitorovať na diaľku z jednej prístrojovej dosky.

Integráciou mosta Big River Crossing a mosta Hernando De Soto nové svetlá oživia pozornosť a predstavivosť miliónov ľudí a tisícov miest po celom svete o ikonickom nábreží Memphis.

Použité architektonické svietidlá sú špeciálne navrhnuté tak, aby tolerovali drsné počasie, nadmerné vibrácie spôsobené rýchlo sa pohybujúcimi automobilmi a zvyšovanie teploty. Jedným z najdôležitejších aspektov architektonického osvetlenia je vytvorenie úchvatnej kompozície, ktorá je tiež neuveriteľne energeticky efektívna. Nové svietidlá inštalované na mostoch úspešne dosahujú oboje.

Technológia LED použitá pri inštalácii môže produkovať viac ako miliardu farieb v rôznych uhloch lúčov, čím sa pôsobivým spôsobom zlepší vzhľad a štýl každého nosníka a kábla na oboch mostoch. LEDky môžu tiež vytvárať stovky možných vzorov a konfigurácií distribúcie svetla na vytváranie statických alebo tekutých vizuálov s animovanými farebnými predstaveniami.