Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili 

28.101.179
109.786
ton emisií CO₂
0219571,467
MWh

SMART WIFI Floodlight s integrovanou kamerou od LEDVANCE

LEDVANCE predstavuje novinku SMART WIFI Floodlight s integrovanou kamerou, obojsmernou audio komunikáciou pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora, so snímačom pohybu a denného svetla.

SMART WIFI Floodlight s integrovanou kamerou od LEDVANCE

Kamera funguje ako bezpečnostná s Full HD rozlíšením, ktorá je pripojiteľná bezdrôtovo pomocou WiFi. Umožňuje sledovať aktuálny pohľad kamery v HD (SD) kvalite pri rozlíšení 1920x1080, pomocou aplikácie LEDVANCE WIFI vo Vašom mobilnom telefóne, alebo cez Google Home – Chromecast na TV.


Na detekciu pohybu upozorní zariadenie fotkou v aplikácii, alebo spraví nahrávku - podľa nastavených preferencií, ktorá je dostupná aj po čase. Kameru je možné manuálne nastaviť vertikálne v rozmedzí 40° a horizontálne v rozmedzí 355°. Svietidlo je tiež vybavené vstavaným mikrofónom a reproduktorom s funkciou alarmu a krytím IP44.


Výhodami produktu sú nepochybne jeho parametre. Uhol detekcie snímača 180°, nastaviteľný dosah snímača 5-10 m a vysoký svetelný tok reflektora až do 1 800 lm, možnosť ukladania záznamu na micro SD kartu (až do 128GB), pričom uloženie funguje aj pri výpadku WiFi signálu (prípadne ukladanie na Video Cloud Storage).