Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

11.848.262
40.490
ton emisií CO₂
0080979,104
MWh

Spoločnosť Kyocera ponúka prvé celospektrálne LED osvetlenie pre akváriá na svete

Spoločnosť Kyocera oznámila, že vyvinula prvé celospektrálne LED osvetlenie pre akváriá na svete. Nové LED osvetlenie od Kyocery je ideálne pre pestovanie rôznych vodných tvorov, pretože reprodukuje svetlo blízke prírodným biotopom koralov a vodných rastlín. Optické spektrum môže byť prispôsobené tak, aby reprodukovalo tmavo modrú farbu na okrasné účely.

Spoločnosť Kyocera ponúka prvé celospektrálne LED osvetlenie pre akváriá na svete

Akvarijné LED osvetlenie spoločnosti Kyocera bude k dispozícii na japonskom trhu v polovici augusta v štyroch typoch:
• Marine Blue reprodukujúce spektrum slnečného žiarenia v 2,5 m pod morom
• Aqua Blue reprodukuje spektrum slnečného žiarenia v hĺbke 11 m pod hladinou mora
• Prírodné biele, ktoré reprodukuje spektrum podobné slnečnému žiareniu nad zemou
• Deep Blue pre okrasné účely

Vlastnosti produktu:

Svietidlá vyžarujúce svetlo napodobňujúce prírodné slnečné žiarenie pomáhajú pri pestovaní koralov a vodných rastlín. Kombináciou fialových LED a technológie RGB fosforu LED diódy s vysokým indexom podania farieb od spoločnosti Kyocera produkujú svetlo veľmi blízke prirodzenému slnečnému žiareniu.

Okrem toho, pretože každý prvok LED vyžaruje plné spektrum svetla blízke prirodzenému slnečnému žiareniu, vytvára svetlo s rovnomernosťou bez oddelenia farieb, čo je ideálne pre pestovanie koralov a iných morských tvorov po dlhú dobu.

Vysoký svetelný výkon:

Keramická technológia spoločnosti Kyocera poskytuje vynikajúcu trvanlivosť LED svietidla. Okrem toho funkcia chladenia vzduchom využívajúca vzduchovú konvekciu ponúka vysoký výkon pri zachovaní vysokého farebného podania. Za predpokladu, že toto svetlo by sa používalo v blízkosti mora, Kyocera vyvinula robustný dizajn so štruktúrou rozptyľovania tepla za využitia prúdenia vzduchu. Keďže tento dizajn nevyžaduje ventilátor, ktorý sa tradične považoval za jeden z hlavných dôvodov rozpadu produktu, nové akváriové LED svetlo môže minimalizovať poruchy.

Špecifikácie:
Hmotnosť 1 400 g (svietidlo), 900 g (svetelný zdroj)
Rozmery Priemer: 107 mm (telo svietidla); hĺbka: 145 mm (telo svietidla);
šírka: 110 mm (úchyt svietidla)
Vstupné napätie AC 100 V (50/60 Hz)
Spotreba energie 51,2 W