Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.821
42.012
ton emisií CO₂
0084023,431
MWh

Spoločnosť Ledvance rozširuje svoje súčasné portfólio trunkingových systémov TruSys

Rozšírením portfólia o nový TruSys Performance rozširuje LEDVANCE svoju širokú škálu atraktívnych svetelných riešení pre továrne, dielne a sklady ešte viac. Svietidlá série TruSys Performance ponúkajú veľmi vysokú účinnosť systému a životnosť, rýchlu a ľahkú inštaláciu a dobrý pomer cena/výkon.

Spoločnosť Ledvance rozširuje svoje súčasné portfólio trunkingových systémov TruSys

V priemyselnom prostredí môže byť osvetlenie dosť zložité a čelí osobitným výzvam: vyvážené osvetlenie a optimálna úroveň jasu sú nevyhnutné na vytvorenie bezpečného, pohodlného a produktívneho pracovného prostredia. Zároveň je osvetlenie v priemyselných aplikáciách vyrábané na dlhé prevádzkové hodiny. Preto musí byť vysoko flexibilné, aby sa mohlo rýchlo a ľahko prispôsobiť zložitým podmienkam a zmenám usporiadania, čím sa minimalizuje potenciálny výpadok výroby. Nové svietidlá TruSys Performance, najnovší prírastok do produktovej rady trunkingových systémov TruSys od spoločnosti Ledvance, sú optimálne vhodné pre tieto požiadavky. Svietidlá môžu byť namontované rýchlo a ľahko bez akýchkoľvek ďalších nástrojov pomocou riešenia click into place a inteligentné klikacie tlačidlá poskytujú ľahšiu demontáž. S iba jedným prístupovým bodom je počet svietidiel, ktoré je možné inštalovať do lišty, obmedzený iba typom ističa.

Tri rôzne modely

Rozšírenie existujúcej rodiny produktov TruSys pozostáva z troch rôznych modelov TruSys: Performance On/Off, TruSys Performance DALI (Digital Addressable Lighting Interface) a TruSys Performance EM (núdzové). Všetky nové svietidlá generujú až 11 200 lúmenov s teplotou farby 4 000 Kelvinov. Okrem toho majú veľmi vysokú účinnosť systému až 160 lúmenov na watt a nadpriemernú životnosť L80/B10 až do 60 000 hodín. Okrem TruSys Perfomance On/Off, Ledvance tiež uvádza na trh model TruSys Performance DALI, ktorý je stmievateľný a ponúka možnosť pridať pripojiteľnosť a inteligenciu k svietidlám, pretože ich možno rozšíriť o externé senzory prítomnosti a denného svetla, umožňujúce prevádzku podľa denného svetla a obsadenia. Táto verzia je kompatibilná s centrálnym batériovým systémom pre núdzové osvetlenie. Tretí model, TruSys Performance EM, ponúka možnosť núdzového osvetlenia pre samostatnú prevádzku a je použiteľný ako jediné riešenie svietidla navrhnuté na tri hodiny prevádzkového času v prípade výpadku napájania. Ledvance poskytuje trojročnú záruku pre všetky tri modely.

Vďaka štyrom uhlom vyžarovania (veľmi široký 120°, široký 90°, úzky 60°, veľmi úzky 30°) a trom rôznym svetelným tokom (5 600 lm, 8 000 lm alebo 11 200 lm) dokáže séria TruSys Performance zvládnuť rôzne výšky až do 10 metrov v priemyselných budovách kde svietidlá poskytujú požadovanú intenzitu osvetlenia a uniformitu definovanú v procese osvetlenia.

Nové funkcie ponúkajú ešte viac výhod

Nové portfólio Ledvance TruSys Performance ponúka rôzne ďalšie výhody. Presvedčí vás nielen vynikajúci pomer cena/výkon, ale aj ešte ľahšia montáž a demontáž. Podobne ako existujúci lištový systém od spoločnosti Ledvance, aj modely Performance pozostávajú z montážnych líšt a mimoriadne plochých lineárnych svietidiel, ktoré je možné rýchlo zacvaknúť na miesto - ako súvislý alebo prerušovaný svetelný pás. Rozdiel spočíva v materiáli krytu a difúzora. Kryt existujúceho portfólia svietidiel je vyrobený z ľahkého eloxovaného hliníka, kryt nových modelov je vyrobený z vysoko kvalitného oceľového plechu. Materiál difúzora bol tiež vylepšený z PC na tvrdý a ľahký PMMA, čo viedlo k lepšiemu výkonu z hľadiska odolnosti voči UV žiareniu a jeho účinnosti.

Zodpovedajúce montážne lišty a príslušenstvo

Popri troch verziách vysokokvalitných svietidiel s dĺžkou 1,5 metra sa nové portfólio Ledvance TruSys Perfomance skladá zo zodpovedajúcich 1,5 a 3 metrov dlhých montážnych líšt a výberu najčastejšie používaných doplnkov. Montážna lišta obsahuje dobre usporiadaný káblový systém s 5 a 8 pólovými možnosťami, ako aj mechanický a elektrický konektor pre ľahkú montáž. Súčasťou portfólia Performance sú aj dve 1,5-metrové montážne lišty (koncové), 5 a 8 pólové na bezproblémové uzavretie lišty. Sada príslušenstva sa skladá z rôznych typov rýchloupínacích konzol pre montáž líšt na stropy alebo povrchy stropných mriežok, ako aj nastaviteľné laná alebo konzoly plus háčiky pre zavesenie montážnych líšt. Montážne konzoly sú zapustené v lištách, a preto sú zvonku takmer neviditeľné, čo dodáva TruSysu čistý vzhľad. Slepé kryty slúžia na zakrytie medzier v radoch svetidiel.