Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.835
42.012
ton emisií CO₂
0084023,528
MWh

Spoločnosť Signify osvetlila najväčší kriketový štadión na svete v Ahmedabáde

Signify, svetový líder v oblasti osvetlenia, poskytuje fanúšikom kriketu v Indii dokonalý pohľad na najobľúbenejší národný šport, pretože osvetľuje štadión Sardar Patel (všeobecne známy ako Motera Stadium), najväčší kriketový štadión na svete, ktorý sa nachádza v Ahmedabáde, v spojení s Larsen & Toubro.

Spoločnosť Signify osvetlila najväčší kriketový štadión na svete v Ahmedabáde

Novovybudovaný štadión bol miestom konania verejného stretnutia, na ktorom sa zúčastnili prezident Spojených štátov, Donald Trump a indická premiérka Narendra Modi počas jeho návštevy v Indii.

Spoločnosť Signify vybavila štadión Motera, ktorý má kapacitu 110 000 divákov a je jedným z popredných kriketových štadiónov v Indii, 580 floodlight svietidlami Philips ArenaVision LED pre denné a nočné podujatia.

Táto inštalácia je v súlade so štandardmi vysielania ICC (International Cricket Council) pre športové osvetlenie. Štadión, ktorý vlastní Asociácia kriketu Gujarat, je pravidelným miestom stretnutí Test kriket a One Day Internationals (ODI). Je vybavený dvoma kriketovými ihriskami, kriketovou akadémiou, plaveckým bazénom olympijskej veľkosti, telocvičňou a 75 firemnými boxami.

Osvetľovací systém bol navrhnutý výlučne pre športové a viacúčelové podujatia, ponúka vynikajúcu kvalitu svetla, vyššiu energetickú účinnosť, efektívne riadenie teploty a dlhú životnosť.

„Sme veľmi hrdí na to, že pomocou nášho systému Philips Floodlighting Philips Arenavision LED osvetľujeme najväčší kriketový štadión na svete. Je to tiež prvý indický kriketový štadión s LED osvetlením, ktorý spĺňa štandardy ICC Broadcasting. Tento systém ponúkne fanúšikom kriketu v krajine jedinečný športový zážitok, “uviedol Sumit Padmakar Joshi, líder marketingu spoločnosti Signify v Indii.

Joshi dodáva, že súčasne pomôže štadiónu dosiahnuť jeho zodpovedné a environmentálne ciele, čo mu umožní trvanlivosť vďaka dlhovekosti a výrazne zníženým nákladom na údržbu.