Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.904
42.012
ton emisií CO₂
0084024,022
MWh

Spoločnosť Tridonic predstavila vylepšenú novú generáciu LED modulov

Piata generácia 24 mm modulov LLE ADVANCED pre lineárne svietidlá a panelové svietidlá má pôsobivo vysokú účinnosť až 200 lúmenov na watt, ako aj vynikajúcu kvalitu. Výrobcovia svietidiel a výrobcovia OEM budú tiež profitovať z väčšej flexibility vďaka širšej ponuke výrobkov.

Spoločnosť Tridonic predstavila vylepšenú novú generáciu LED modulov

S piatou generáciou 24mm modulov LLE ADVANCED Tridonic stanovuje nové štandardy z hľadiska účinnosti a kvality lineárnych LED modulov. Ide o prísny obstarávací a výrobný proces, v ktorom sa používajú len prvotriedne materiály. Okrem toho je výber čipov založený na prísnych optických kritériách, ako aj komplexných testoch, ktoré ďaleko presahujú požiadavky bežných štandardov. Účinnosť modulov LLE ADV5 bola takto zvýšená na 200 lumenov na watt v portfóliu s vysokou účinnosťou a na 190 lumenov na watt v štandardnom portfóliu.

Vyššia účinnosť s CRI > 90 a flexibilnejšie použitie

Účinnosť modulov s vysokým indexom podania farieb (CRI) > 90 sa ešte viac zlepšila v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Všetky moduly sú k dispozícii s CRI > 80 a CRI > 90 a to ako vo variante so SELV, tak aj bez nej. Pri použití modulov je ešte väčšia variabilita, pretože je možné kombinovať varianty so SELV v rôznych dĺžkach, pričom svetlo zostáva úplne homogénne. Dĺžky a otvory podľa požiadaviek ZHAGA umožňujú jednoducho integrovať moduly do existujúcich konštrukcií.

Široká škála aplikácií

Nové moduly LLE sú kompatibilné s existujúcim príslušenstvom pre lineárne svietidlá, ako sú lineárne šošovky ACL s rôznymi krivkami vyžarovania, montážne svorky, koncové kryty a kryty svietidiel. Pomocou vhodných krytov sa môžu dokonca použiť ako svietidlá. Pri kombinácii s vhodným LED predradníkom (pevný výstup alebo stmievateľná verzia) je vytvorený vysoko efektívny systém pre širokú škálu aplikácií. Moduly LLE sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a s teplotami farieb 2 700 K, 3 000 K, 3 500 K, 4 000 K, 5 000 K a 6 500 K, pričom teplota zostáva konštantná aj pri stmievaní. Moduly majú životnosť 72 000 hodín a sú dodávané s päťročnou zárukou od výrobcu.