Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.059.595
41.242
ton emisií CO₂
0082483,851
MWh

Spoločnosť Venco Campus sa rozhodla pre LED

Sme inovatívna spoločnosť, ktorá chce tento imidž prezentovať vo všetkých oblastiach ale najmä v osvetlení. Vybrali sme najkomplexnejšie LED riešenie s maximálnym efektom. Toto riešenie vyzerá vynikajúco a má pozitívne odozvy.

Spoločnosť Venco Campus sa rozhodla pre LED

Vybrali sme najkomplexnejšie LED riešenie s maximálnym efektom. 

Nová budova Vencomatic v meste Eersel je výnimočná svojou rozlohou ( 30 000 m2) a jedinečným tvarom vajca. Tieto vlastnosti naznačujú hlavné činnosti spoločnosti: vývoj, výroba a predaj systémov na spracovanie hydiny. Komplex Venco Campus sa sústreďuje na trvalú udržateľnosť, inovácie a flexibilitu. Trvalo udržateľná a energeticky neutrálna budova potrebovala nové inovatívne riešenie osvetlenia.

Energeticky efektívne LED osvetlenie sa začína využívať aj v priemysle. Spoločnosť Vencomatic osadzuje LED svietidlami všetky svoje výrobné haly určené na produkciu hydiny. “Bolo logické začať používať LED riešenie v našej spoločnosti ” hovorí Cor van de Ven, majiteľ spoločnosti Vencomatic. “Sme inovatívna spoločnosť vo všetkých smeroch, najmä v osvetlení. Sme presvedčení, že LED riešenie nám prinesie udržateľnú budúcnosť.” Celý komplex bol osvetlený pomocou LED osvetľovacích zariadení: kancelárie, výrobné haly, sklady a vonkajšie priestory. Spoločnosť Philips Lighting bola schopná splniť všetky požiadavky v krátkom čase a boli schopní pridať aj pár najnovších inovatívnych riešení. 

Podľa technického poradcu Johna Theunnissena zo spoločnosti P&H Construction & Real-Estate Consultants je Venco Campus názorný príklad inovatívneho a energeticky efektívneho osvetlenia. “Umožňuje úspory energie a prevádzkových nákladov vo výške až 40%.” Majiteľ spoločnosti Cor van de Ven je veľmi spokojný s dosiahnutými výsledkami: “Ako spoločnosť chceme ísť príkladom, preto sme zvolili najkomplexnejšie LED riešenie s maximálnym efektom. Toto riešenie vyzerá vynikajúco a má pozitívne odozvy. ”

Venco Campus je v súčasnosti osadený LED osvetľovacími zariadeniami. Výrobné haly a sklady sú osvetlené najnovším systémom TTX LED Industry, ktorý je určený pre priemyselné a výrobné priestory. Poskytuje jasné a príjemné svetlo - ideálne podmienky pre montážnu linku v hydinárskom závode. V kanceláriách bolo zvolené o niečo teplejšie svetlo. Riadiaci systém DynaLite zabezpečí automatické stmievanie kancelárií vtedy, keď sú prázdne. Tento inteligentný systém zabezpečí efektívne osvetlenie. Svietidlo GentleSpace jasne osvetľuje showroom s inovatívnymi zariadeniami. Exteriér je osvetlený svietidlami CitySpirit a UrbanStar, pričom 6 svietidiel UrbaStar je osadených svetelným zdrojom ClearField. Mäkké, červené svetlo ClearField neodstrašuje miestne netopiere a zároveň ponúka funkčné a energeticky efektívne osvetlenie. Chodníky sú viac viditeľné vďaka svietidlám Vivara LED a Ilti Luce.