Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.392.369
42.427
ton emisií CO₂
0084853,278
MWh

Stolná lampa Mi Smart LED 1S od spoločnosti Xiaomi sa môže pochváliť množstvom zaujímavých funkcií

Čínska spoločnosť Xiaomi špecilizujúca sa na elektroniku uviedla na trh stolnú lampu Mi Smart LED 1S v Indii. Lampa je dodávaná s reguláciou jasu, reguláciou teploty farieb (2600-5000K) a ďalšími inteligentnými funkciami.

Stolná lampa Mi Smart LED 1S od spoločnosti Xiaomi sa môže pochváliť množstvom zaujímavých funkcií

Lampa sa dá ovládať prostredníctvom aplikácie a má funkčnú podporu naprieč platforiem Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit. Stolná lampa Mi Smart LED 1S je skladateľná a prenosná, čo znamená, že ju môžete nosiť v cestovnej taške. Aplikácia ponúka rôzne režimy, ako je režim čítania, režim PC a detský režim, aby sa znížil efekt modrého svetla na oči.

Mi Smart LED 1S stolná lampa, ktorá je k dispozícii v bielej farbe, má tenkú skladaciu konštrukciu, ktorú je možné otvárať a zatvárať v uhle 135 stupňov inverzným spôsobom. Svietidlo má okrúhly stojan, v ktorom je tiež umiestnené kruhové tlačidlo na zapínanie a vypínanie svetla, nastavenie jasu a teploty farieb. Kliknutím na gombík sasvietidlo zapne/vypne, otočením sa upraví trojstupňový jas, stlačením a otočením sa nastaví teplota farby a dvojitým rýchlym stlačením tlačidla sa zapne režim zaostrenia.

Lampa sa dá ovládať pomocou aplikácie Mi Home - dá sa vypnúť a zapnúť, prispôsobiť jas a teplota farieb a používatelia ju tiež môžu prepnúť do rôznych režimov, ako je napríklad režim čítanie alebo režim PC. Režim PC redukuje emisie modrého svetla, čím pomáha udržiavať svietidlo menej namáhavé pre oči. K dispozícii je tiež detský režim, ktorý pomáha lampe vyžarovať mäkké svetlo, zatiaľ čo režim zaostrovania znižuje únavu očí.

Xiaomi hovorí, že nízky obsah modrého svetla a vysoký index podania farieb udržujú vaše oči chránené, zmierňujú únavu očí a znižujú šancu používateľov na postihnutie krátkozrakosťou. Jej celokovové telo je navrhnuté tak, aby pomáhalo lepšie odvádzať teplo a rovnomerne rozložiť jas. Podporujú 2,4 GHz Wi-Fi siete, môžu byť navyše ovládané pomocou Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit.