Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.276.006
42.012
ton emisií CO₂
0084024,744
MWh

Syska spúšťa Google Home mini combo

Spoločnosť Syska oznámila svoju spoluprácu so spoločnosťou Google pri spustení Google Home mini combo v Indii. Vďaka tomuto partnerstvu bude spoločnosť Syska spájať svoje inteligentné LED žiarovky spolu s produktom Google Home Mini v kombinovanom balíku. Syska Google Home mini combo bude k dispozícii na Flipkart.

Syska spúšťa Google Home mini combo

Vďaka tejto kombinovanej verzii budú môcť používatelia ovládať svetlá pomocou hlasových povelov na svojom zariadení Google Home Mini a prostredníctvom aplikácie Syska Smart Home LED. Inteligentné žiarovky sú vybavené sieťou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľom ovládať svetlá odkiaľkoľvek a podľa potreby tiež nastaviť farebný tón z 3 miliónov farieb.

Syska Google Home mini combo sa skladá z inteligentnej LED žiarovky Syska, z Google Home mini a sprievodcu rýchlym spustením. Pribalený Google Home mini, ktorý bol pôvodne uvedený na trh v Indii v apríli 2018, je navrhnutý z textilného materiálu, ktorý je odolný, ale dostatočne priehľadný, aby prepúšťal svetlo aj zvuk.

Inteligentný reproduktor je dodávaný s kompaktným dizajnom a poskytuje 360stupňový zvuk. Pod textílií sa nachádza kontrolka LED, ktorá upozorňuje používateľa, keď pomocník Google počúva príkazy. Reproduktory umožňujú používateľom prehrávať hudbu, prenášať video, ovládať inteligentný domov, zostať informovaný o novinkách a klásť otázky.