Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.176.834
41.659
ton emisií CO₂
0083318,620
MWh

Tridonic osvetlil plážový hotel Jumeirah v Dubaji

Ikonický dubajský plážový hotel Jumeirah pripomínajúci morské vlny prešiel rekonštrukciou. Nové riešenia osvetlenia od spoločnosti Tridonic zohrávajú neoddeliteľnú úlohu pri obnove plážového hotela tým, že pomáhajú dosiahnuť uvoľňujúce a teplé prostredie.

Tridonic osvetlil plážový hotel Jumeirah v Dubaji

LEDky sa vo veľkom rozsahu používajú v hotelelierstve z dôvodu ich početných výhod.

Počas rekonštrukcie sa kládol dôraz na minimálnu údržbu a obmedzenie izieb, chodieb, foyerov a iných verejných priestranstiev. S cieľom zachovať to isté, dizajnéri osvetlenia vykonávali niekoľko testov so vzorkami modelov s niektorými z popredných značiek v osvetľovacom priemysle, najmä pokiaľ ide o osvetlenie zátok v chodbách a hosťovských izbách.

Svietidlo Tridonic LLE FLEX bolo vybrané na nastavenie tónu pre jednu z najkrajších panorám na svete. Po starostlivom plánovaní a zvážení ponúkli moduly perfektné riešenie. Vo všetkých izbách a chodbách bolo nainštalovaných okolo 29 000 metrov LED modulov LLE FLEX G2 ADV 2700 K a 3000 K.

Vysoko efektívny LLE FLEX je flexibilný, súvislý lineárny systém so svetelným tokom 600, 1 200 alebo 1 800 lm/m, ktorý poskytuje úzku farebnú toleranciu, vysoké podanie farieb a perfektnú konzistenciu, so zárukou 50 000 prevádzkových hodín a minimálnou údržbou. Sloboda dizajnu je takmer neobmedzená, pretože rad prichádza so samolepiacou fóliou pre montáž na rôzne povrchy a môže byť rezaný na mieru.