Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.275.673
42.011
ton emisií CO₂
0084022,378
MWh

Univerzity of the West of England v Bristole získava nové osvetlenie od Zumtobelu

Spoločnosť Zumtobel Lighting dodala energeticky efektívne riešenie osvetlenia, ktoré zahŕňa systém riadenia osvetlenia a centrálny batériový systém pre novú Fakultu podnikania a práva na University of the West of England v Bristole.

Univerzity of the West of England v Bristole získava nové osvetlenie od Zumtobelu

Zumtobel, ktorý dbá na energetickú účinnosť, estetiku a nízku cenu údržby, vytvoril štýlovú inštaláciu s maximálnym výkonom pomocou svietidiel MELLOW LIGHT V, SLOTLIGHT infinity, LINCOR a PANOS v celej budove.

Inštalácia bola vykonaná spoločnosťou Whitehead Building Services, spoločnosť Zumtobel vytvorila so svojimi evolučnými svietidlami PANOS riešenie osvetlenia podobné dennému svetlu vo všetkých cirkulačných priestoroch. Rada LED downlightov má index podania farieb Ra > 80, výber z troch balíčkov svetelného toku svietidla s 1000 lm, 1800 lm alebo 2400 lm a je k dispozícii buď v teplej (3000 K) alebo neutrálnej (4000 K) bielej farbe.

PANOS evolution nie je viditeľné a zapadá do architektúry, čím poskytuje silné a efektívne osvetlenie. Toalety sú tiež osvetlené svietidlom PANOS evolution.

SLOTLIGHT infinity bolo nasadené v cirkulačných priestoroch, čím sa vytvoril vynikajúci nepretržitý tok osvetlenia bez tieňov, ktorý je pútavý zabezpečuje výbornú rovnomernosť svetla. LINCOR direct/indirect závesné svietidlá sa použili na osvetlenie kancelárskych priestorov a apartmánov. LINCOR má štíhly a nenápadný dizajn a prispel k zlepšeniu elegancie, jeho súčasný minimalizmus tiež zvýšil osy miestnosti a architektonické koncepty.

MELLOW LIGHT V bolo nainštalované v kancelárskych priestoroch a poskytuje dokonale rozptýlené LEDky, ktoré poskytujú dokonalé osvetlenie pracovného priestoru a pomáhajú predchádzať oslneniu a tzv. „Jaskynnému efektu“.

Výsledkom je pútavá moderná inštalácia so zaujímavými priestormi, ktoré pracujú v zhode s novým vybavením. Ponúka tiež príjemné teploty farieb a možnosť prispôsobiť ich preferenciám jednotlivca, aby podporoval používateľov pri všetkých činnostiach.