Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

12.392.228
42.426
ton emisií CO₂
0084852,274
MWh

Veľká renovácia pre lepšiu funkčnosť

Stožiare City Elements s farebne meniacimi sa LED zdrojmi predvádzajú v noci očarujúcu svetelnú show pre návštevníkov.

Veľká renovácia pre lepšiu funkčnosť

Park Kissimmee Lakefront prešiel významnou rekonštrukciou a bol v apríli 2013 oficiálne otvorený pre verejnosť. Boli upravené ulice a inžinierske siete v okolí areálu, čo umožnilo rekonfiguráciu existujúceho parku kvôli lepšej funkčnosti. Medzi nové vybavenie patria miesta na pikniky, detské ihriská, rybársky prístav a rampa, javisko a otvorené trávnaté plochy na organizovanie podujatí. Ústredným bodom projektu je zóna Ruby Plaza, ktorá zjednocuje rozsiahly dvadsaťpäť akrový park a slúži ako vstupná brána do centra mesta Kissimmee.

Svetlo a atmosféra

Výrazné polvalcové opálové šošovky obklopujú stožiar z dvoch strán a poskytujú lineárny osvetľovací prvok pre farebné vizuálne zvýraznenie. Každý stožiar má dva farebné svetelné zdroje RGBW, ktoré menia farbu, poháňané elektronickými drivermi so vstavaným sekvenčným ovládaním a možnosťou ovládania DMX. Stožiare sú naprogramované na vopred určené scény pre rôzne udalosti a ročné obdobia.

Vrchné svetelné moduly AR900 s valcovými šošovkami a optikou typu V boli začlenené do stožiarov umiestnených v otvorených, rozľahlých oblastiach, aby sa zabezpečilo rovnomerné osvetlenie v celom priestore. Obvodové stožiare umiestnené pozdĺž promenády a iných chodníkov využívajú moduly AA900 s asymetrickou optikou na minimalizovanie úniku svetla. Obidve konfigurácie využívajú halogenidové výbojky T6 s výkonom 70 W.

Uznanie agentúry patrí spoločnosti International Lights v New Yorku za prácu s konzultantom pre osvetlenie počas konceptualizácie projektu; a spoločnosti Landreth, Inc v centrálnej Floride za ich pozornú pomoc počas celého procesu objednávania, najmä účasť na programovaní scén DMX na mieste. Úspešné výsledky sa nestanú náhodou, sú dosiahnuté!