Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.653.770
258.756
ton emisií CO₂
0517512,475
MWh

Vlajková predajňa GANT v Prahe sa rozhodla pre efektívne LED osvetlenie

Vedenie spoločnosti lifestylovej značky GANT po prvý krát zaviedol koncept osvetlenia , ktorá je úplne založená na LED technológii. Skvelé svetlo, značná energetická úspora a dlhá životnosť sú len niektoré z kľúčových výhod účinnej LED technológie.

Vlajková predajňa GANT v Prahe sa rozhodla pre efektívne LED osvetlenie


Vlajková predajňa GANT v Prahe sa rozhodla pre efektívne LED osvetlenieVedenie spoločnosti lifestylovej značky GANT po prvý krát zaviedol koncept osvetlenia , ktorý je úplne založený na LED technológii. Skvelé svetlo, značná energetická úspora a dlhá životnosť sú len niektoré z kľúčových výhod účinnej LED technológie. Predajňa sa nachádza v pražskom nákupnom centre Myslbek. Silné kontrasty poskytujú jasné štruktúry v miestnosti, pretože svetlo zdôrazňuje jedinečnosť GANT predajní a exkluzívny charakter značky. Výsledkom je odlišné "korporátne osvetlenie" realizované po prvýkrát v Prahe, pomocou vysoko účinných LED technológií.

Vysoká účinnosť s nízkym generovaním tepla.

Popri príjemnej atmosfére zvolená technológia pre tento obchod vyniká aj vo vysokej energetickej účinnosti. V porovnaní s podobnými systémami používajúcimi konvečné svietidlá, spotreba energie tejto koncepcie je o 30 percent nižšia v kombinácii s dlhšou životnosťou LED svietidiel. Ako ďalšou výhodou LED technológie je, že vytvára menšie teplo aj napriek nízkej stropovej výške, ktorá nie je len prospešná pre výrobky, ale robí prácu ako upravovanie výkladov oveľa jednoduchšou. Ďalším výsledkom je zníženie prevádzkových nákladov klimatizačného systému. V závislosti od typu použitého systému umožňuje úsporu až 30 percent.