Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.598.962
258.543
ton emisií CO₂
0517085,080
MWh

Vonkajšie priestory v McDonald osvetlené LED diódami

Naprieč celým Nemeckom bolo nainštalovaných viac ako 300 LED svietidiel na 25 parkoviskách a príjazdových cestách McDonaldu.

Vonkajšie priestory v McDonald osvetlené LED diódami


Naprieč celým Nemeckom bolo nainštalovaných viac ako 300 LED svietidiel na 25 parkoviskách a príjazdových cestách McDonaldu.Koncept osvetlenia je založený na holistickom prístupe, ktorý spája architektonické, bezpečnostné a atmosférické aspekty. Vďaka ich životnosti až 50 000 hodín, dlhotrváce LED svetlomety tiež zabezpečujú ekonomickú efektívnosť. „Osvetlenie je dôležitou záležitosťou pre spoločnosti, pre ktoré je udržateľnosť veľmi dôležitá," vysvetľuje Vennemann.

Každé LED svietidlo, ktoré minimalizuje oslnenie a rozptýlené svetlo na parkoviskách v McDonalde, obsahuje výkonný LED modul s 84 LED diódami. Tieto vysoko výkonné biele LED diódy nie sú pozoruhodné len pre ich výkonnosť, ale tiež pre ich dlhú servisnú životnosť a prirodzený svetelný dojem. A čo viac, LED svetlo priťahuje menej hmyzu, výrazne znižuje náročnosť údržby a čistenia. V McDonalde sa na špeciálne hranaté stĺpy upevnil podľa potreby buď jeden alebo dve LED svietidlá.