Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili  Rýchly kontakt

67.597.212
258.536
ton emisií CO₂
0517071,434
MWh

Ziba Salon, NY vďaka LED znižuje náklady na energie o 74%

LED riešenie dokáže nielen poskytnúť vysokú kvalitu svetla, ale tiež priniesť významné úspory nákladov - až do 74 percent ročne.

Ziba Salon, NY vďaka LED znižuje náklady na energie o 74%


New York, Ziba Salon znižuje náklady na energie o 74%Interiér Salon Zíba v New Yorku bol znovuzrodený s inštaláciou nových LED svietidiel ,čím prinieslo jasné svetlo do luxusnej lokality Midtown. LED riešenie dokáže nielen poskytnúť vysokú kvalitu svetla, ale tiež priniesť významné úspory nákladov - až do 74 percent ročne. Na prvom poschodí v salóne bolo inštalovaných 85 kusov LED svietidiel, ktoré generujú úsporu viac ako 3,1 KWh alebo 68 centov za hodinu. Len prvé poschodie ušetrí až 74 percent svojich nákladov na energiu na základe priemerných cien elektriny kW za hodinu v New Yorku.


"LED sú perfektným riešením pre priestory, ktoré vyžadujú vysoký výkon, plné farebné spektrum, prirodzené svetlo a zároveň dosahujú úsporu energie," povedal Brian Terao. "Predajné priestory a salóny sú ideálnym miestom ukázať obe stránky výhod LED svietidiel – kvalita osvetlenia a úspora energie."