Do tejto chvíle sme našim klientom ušetrili

10.691.301
42.260
ton emisií CO₂
0084520,404
MWh

Ziba Salon, NY vďaka LED znižuje náklady na energie o 74%

LED riešenie dokáže nielen poskytnúť vysokú kvalitu svetla, ale tiež priniesť významné úspory nákladov - až do 74 percent ročne.


New York, Ziba Salon znižuje náklady na energie o 74%Interiér Salon Zíba v New Yorku bol znovuzrodený s inštaláciou nových LED svietidiel ,čím prinieslo jasné svetlo do luxusnej lokality Midtown. LED riešenie dokáže nielen poskytnúť vysokú kvalitu svetla, ale tiež priniesť významné úspory nákladov - až do 74 percent ročne. Na prvom poschodí v salóne bolo inštalovaných 85 kusov LED svietidiel, ktoré generujú úsporu viac ako 3,1 KWh alebo 68 centov za hodinu. Len prvé poschodie ušetrí až 74 percent svojich nákladov na energiu na základe priemerných cien elektriny kW za hodinu v New Yorku.


"LED sú perfektným riešením pre priestory, ktoré vyžadujú vysoký výkon, plné farebné spektrum, prirodzené svetlo a zároveň dosahujú úsporu energie," povedal Brian Terao. "Predajné priestory a salóny sú ideálnym miestom ukázať obe stránky výhod LED svietidiel – kvalita osvetlenia a úspora energie."

Ziba Salon, NY vďaka LED znižuje náklady na energie o 74%